Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Holnap (okt.26. hétfő) lesz...

Holnap (okt.26. hétfő) lesz vasutas sztrájk? Mit lehet tudni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Honnan veszedk,hogy lesz?Én még nem hallottam róla!Gaskót senki nem veszi komolyan.Az általa meghirdetett sztrájkok mind kudarcba fulladnak,csak pár száz vasutas vesz részt rajta.
2009. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És sem hallottam róla de ez a 26-a el van átkozva mert én 1990.10.26-án születtem akkor volt a nagy taxis sztrájk! :D
2009. okt. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor volt ?:)


nha ezt elmondom anyukámnak, mert minidg emlegeti, hogy beteg voltam, tesóm meg előtte született pár héttel, és vitt engem kórházba, de mr jött haza mikor nem akarták elegedni rendőrök, és akkor a nénik akiket hozott haza még, mondták h nézzék emg beteg kisgyerekkel van...jaa mert mondta nekik h pár hetes babája várja otthon, de nem volt nála papír h bizonytísa...:S....

2009. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ma dől el,hogy lesz-e majd sztrájk.És ezt nem Gaskó szervezi,mert az csak egy bohóc,és lejáratja a sztrájkjogot.

Ha nem lesz megegyezés a MÁV-val,akkor az összes szakszervezet a tervek szerint először 2 órás figyelmeztetőt fog,tartani,és a hosszabb sztrájkra később kerül sor.Azt pedig előre bejelentik majd.És abban már nem csak 2-300 vasutas vesz részt,mert annak már valódi tétje is lesz.Remélem,hogy megtudnak majd egyezni.

2009. okt. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Nekem az rémlett nagyon, hogy ma lesz sztrájk, de ezek szerint már változtak a dolgok.

2009. okt. 26. 09:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Holnap (kedden) lesz sztrájk 10-12 óráig
2009. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!