Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben nagyon rendesek...

Debrecenben nagyon rendesek az ellenőrök?

Figyelt kérdés
Holnap Debrecenbe megyünk Budapestről a hosszú hétvégére és sokat megyünk majd dkv-val,van ott is az a 72 órás jegy,de ott Debrecenben nagyon rendesek,kedvesek a dkv járművezetők meg az ellenőrök?

2013. aug. 17. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában mindenütt rendesek, ha van jegyed. Ha nincs, akkor szubjektív!
2013. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 intrepid ***** válasza:
Hiába nyalizol kishaver, a jegyet akkor is meg kell vennetek.
2013. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Júniusban haverom otthonhagyta a bérletét és a sofőr csak az első ajtót nyitotta ki, 3-an szálltunk fel, ketten mutattuk, ő ugye nem, a sofőr visszahívta, de én mentem vissza, mert nekem ugye volt, de nem jött be, próbált vele jegyet vetetni, nem volt pénze, adtam vna neki, de csak 380-am volt apróban (400 a jegy), ezresből meg nem bírtak visszaadni, így leszállt és jött gyalog az esőben (csak 1 megállót mentünk)
2013. aug. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
is-is. nekem idáig volt dolgom bunkó, illetve inkább nem kommunikatív sofőrrel, akitől hiába kérdeztem valamit, nem adott rá értelmes választ, csak bunkózott. a bérletemet kérdeztem, elfogadja-e, mert más megyei volános. majd ezután éppen megúsztam egy büntetést, csak mert az ellenőrrel le tudtam beszélni, hogy nem tudtam, nem voltam benne biztos, hogy érvényes-e, és annyival elengedett, hogy mostmár azért ha lehet, inkább ne menjek, mert mással összefutok, nem biztos, hogy megúszom. ez volt 2 éve. szóval amúgy helytől függetlenül, nem csak Debrecenben vannak értelmes dolgozók és vannak olyanok is, akik akkor is arogánsak, ha jegyed van...
2013. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sors iróniája... http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__3.. megláttam ezt a kiemelt kérdést :D látom más is tapasztalta az első pontot, nem csak én.
2013. aug. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem mondanám, hogy rendesek.
2013. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!