Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el vonattal a...

Hogyan jutok el vonattal a Westendbe?

Figyelt kérdés

A Rákospalota-Kertvárosi megállóban melyik vonatra kell felszállnom hogy eljussak a westendbe és mennyit kell mennem?

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 23. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Amelyik a Nyugatiba megy és nem Vácra.
2013. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan sok vonat közül nem tudsz választani, csak a veresiek járnak arra... Felszállsz az egyikre, amelyik a Nyugati felé megy és a végállomáson(Nyugati) leszállsz. A Westend ott lesz közvetlenül mellette.
2013. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

honnan tudom hogy melyik vonat az amelyik jó nekem?

mert ott nem mondanak be semmit és nincs ki irva semmi

itt szálnék fel: [link]

2013. aug. 24. 02:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért azt csak tudod melyik irányban van Budapest nem?

Vagy ha nem, kimész, vársz egy vonatot, megállás után megkérdezed a kalauzt merre megy a vonata. Ha Vác felé, akkor tudod, hogy neked az ellenkező irány kell, ha Nyugatit mond felszállsz... Nem bonyolult.

2013. aug. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
onnan csak egy irányba megy a vonat
2013. aug. 24. 12:59
 6/7 anonim válasza:
Ajánlom, nézd meg az [link] honlapot. Csak beírod, honnan hova akarsz eljutni, és mikor. A célállomás - mint ahogy előttem is sokan mondták, Budapest, Nyugati pu. legyen. Így még az indulást, és érkezést is megtudhatod
2013. aug. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!!
2013. aug. 24. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!