Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért huncutkodott a sofőr?

Miért huncutkodott a sofőr?

Figyelt kérdés
Sopronból Győrbe közlekedő autóbusz miért tért le Győrben az 1-es útról a 821-es útra, onnan rátérve a Szigethy Attila útra, és így a Zrínyi utcából közelítve meg az autóbusz-állomást? Nem lehetett így azoknak kellemetlen, akik az Eötvös parknál szerettek volna leszállni? Így a busz nem érintette azt a megállóhelyet.
2013. aug. 25. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez pontosan mikor történt?


Azért kérdezem, mert a győri belváros egy elég nagy része le volt zárva a nyári fesztivál miatt, talán péntek éjféltől. Akkor kezdték berendezni a placcot a The Straits koncertjéhez, ami szerintem jól sikerült, mégha vacak is volt az idő. :)


Egyébként ez a szokás: a színpadot a Szent Istvánon keresztben állítják fel az Aradi Vértanúk útjának vonalában, "arccal" a Rába Hotel és a Trianoni Emlékmű felé.

2013. aug. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tegnap délelőtt, de pontos időpontot és járatot nem szeretnék írni, nem szeretném, hogy kiderüljön a busz rendszáma és így a sofőrnek rossz legyen.
2013. aug. 25. 16:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap délelőtt épült a színpad: a Kazinczy giminél le volt zárva a főút (mármint a Szent István), így a legtöbb busz került. Azaz egyik sem tudott volna megállni az Eötvös parknál, mert az már a lezáráson túl volt.


Biztos kellemetlen azoknak akik ott akartak leszállni, de a koncert tényleg jó volt, szerintem ennyi kellemetlenség simán bele kell hogy férjen miatta.

2013. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jahh oks én nem vagyok győri, budapesti vagyok, csak nagy bociszemekkel néztem, hogy mizu, én ott még nem jártam o.O De legalább láttam valamit a városból, ha nem is a legszebb részét :D
2013. aug. 25. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!