Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A havi bérlet a hónap első...

A havi bérlet a hónap első napjától érvényes a következő hónap 5-ig, vagy a hónap 5-től a következő hónap 5-ig?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik cégnél?


Általában a hónap 1. napjától a következő hónap 5. napjáig érvényesek a magyarországi havi típusú bérletek, de ez nem feltétlenül mindenhol van pontosan így. Ráadásul egyre több helyen 30 napos bérleteket adnak ki, nem havibrrleteket.

2013. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Mi? Én úgy tudom, hogy már egyáltalán nincs olyan, hogy havi bérlet Budapesten. Olyan van, hogy 30 napos bérlet, amit akkortól kérsz, ahogy akarod és onnantól 30 napig érvényes.


Amúgy valóban ez az 5-ei dolog volt korábban, de ez már megszűnt.

2013. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Az előző voltam ismét: ez a BKV-re vonatkozott. A volánt és a mávot nem tudom.
2013. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Volánnál
2013. aug. 28. 14:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 28. 14:30
 6/6 kovpet ***** válasza:
#2: Havi bérlet az, csak már megválaszthatod a kezdőnapot. NEM 30 napig lesz érvényes, hanem a következő hónap előző napjáig. Tehát ha pl 10-én veszed, akkor következő hónap 9-éig.
2013. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!