Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Reggel dugó szokott lenni a...

Reggel dugó szokott lenni a 105-ös busz vonalán?

Figyelt kérdés

Holnap reggel 7-kor indulnék a 105-ös busszal a Béke térről, Deák térre mennék. Dugó szokott lenne hétköznap reggel ez idő tájt?

Köszönöm.


2013. szept. 11. 23:34
 1/5 anonim válasza:
Megeshet
2013. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

105-össel menni e viszonylatban marhaság, mert beáll az Andrássy. Sőt, néha a Vágány utcai buszsáv is dugul.


Menj inkább 14-essel a Lehel térig, majd M3 metróval a Deákig, rengeteg időt spórolsz vele.

2013. szept. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is villamossal + metróval kéne menned , vagy 15perc séta árpád hídig és ott szállsz fel metróra ha nem akarsz átszállni + 2 jegyet elhasználni ( ha bérleted van akkor mind1 )
2013. szept. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szinte éreztem, hogy dugó van, bár reméltem, hogy reggel 7-kor azért még nincsen. De akkor megyek vilivel és metróval, köszönöm :)
2013. szept. 12. 00:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon bizonytalan akkor a 105-ös. A fenti jó, vagy 32-sel az Árpád-hídhoz és onnan a 3-as metró (ez a leggyorsabb, ha jegy probléma van, még talán gyalog is lehet menni az Árpád-hídhoz, az 10 perc)
2013. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!