Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest keletiből szeretnék...

Budapest keletiből szeretnék eljutni Frankfurtig. Mennyi a jegy 50%-os? Hol és hányszor kell átszállni? És hol azaz melyik állomásokon áll meg? Urbachban megáll-e? Mikor indulnak a vonatok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát. 50%os jegy tudtommal nincs, csak gyerek jegy 14 éves korig. 14 év felett teljesárú jegyet kell váltanod. Enek ára időtől függ. 23.000.-tól kapható ha jó előre foglalsz. Ez úgy néz ki, hogy 15:10kor megy egy Railjet Münchenbe, ezzel Wien Westbhf.ig kell utaznod. Innen 20:00 kor indul a Hans Albers EuroNight, ezzel reggel 6:26 ra vagy Frankfurtban. Visszafelé ugyanígy bécsben kell átszállnod. 22:33kor indul a vonat bécsbe ( Hans Albers EN) és 8:56kor vagy Wien West bhf-en. Innen 9:48 kor megy egy Railjet Budapestre és 12:49re vagy ott. Ez a 23.000.-os ár ülőkocsira vonatkozik. Amúgy csak mondom, hogy Budapestről (WizzAir) is és Bécsből (Niki/Air Berlin) is 25-35 ezerért van közvetlen repülőjárat, ami másfél óra alatt kint van ;)
2013. szept. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha vonattal megyek akkor az megáll Stuttgartba?
2013. szept. 21. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Bécstől csak St.Pölten, Linz, Passau, Nürnberg, Würzburg állomásokon áll meg.
2013. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

66 RAILJET railjet (Budapest-Keleti - Frankfurt(Main)Hbf)


közlekedik:

Budapest-Keleti - München Hbf : naponta

München Hbf - Frankfurt(Main)Hbf : péntek és szombat, és 2012.XII.23-tól 25-ig, 2012.XII.30-tól 31, valamint 2013.III.28, 31, V.08, 19, X.02


Megállói:


Budapest-Keleti, Kelenföld, Tatabánya, Győr, Hegyeshalom, Wien Meidling, Wien Westbf., St.Pölten Hbf, Linz Hbf, Salzburg Hbf, München Hbf, München-Passing, Augsburg Hbf, Ulm Hbf, Stuttgart Hbf, Mannheim Hbf, Frankfurt(M)-Flughaffen Fernbf., Frankfurt(Main) Hbf.



Viszont én úgy tudom, hogy nemzetközi forgalomban 3 év felett nincs semmilyen kedvezmény. (Lehet, hogy rosszul tudom).

2013. szept. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A wizzair nem a fő reptérre megy azaz nem Frankfurt am Main-ba, hanem Frankfurtnak egy kb. 100 km-re kijjebb eső repterére. (nyugati irányban). :((( Ez húzza keresztül az én számításaimat is, mert nekem leszállás után Aschaffenburg irányába kell mennem, szóval keleti irányba.
2013. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na jó az lehet. De még mindig ott van Bécs. Mi mindig onnan járunk, mert olcsóbb ás Am Mainra megy ;)
2013. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!