Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan lehet legegyszerűbben...

Hogyan lehet legegyszerűbben eljutni Köbánya Kispesttől a Béke gyermekotthonba? Tömegközlekedéssel és autóval (is)

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:

maps.google.hu


Van autós és tömegközlekedéses útvonaltervezője is.

2013. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves tőled, hogy még a címet is nekünk kell kikeresni!

:(


Ha a hárshegyi útra mennél, akkor nézd csak mit talált neked a XXI. századi technika:

[link]

2013. szept. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha az autó ikonra kattintasz, akkor megcsinálja az autós útvonaltervet is!
2013. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
M3 Deák térig, M2 Déli felé Széll Kálmán térig, 22, 22A, 222 Dénes utcáig
2013. szept. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 4/4-es!!
2013. szept. 24. 06:32
 6/10 A kérdező kommentje:
Illetve 4-es!
2013. szept. 24. 06:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Gondolom én vagyok a bunkó, hogy belinkeltem a térképet a választás lehetőségekkel, amiben azt is megtaláltad volna (ha nem lennél lusta, vagy buta) amit a 4. is írt!


Gratulálok, jó állampolgára vagy a viktoriánus Magyarországnak! A jelszó: ne gondolkodj!

2013. szept. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést amire vki vagy válaszol, vagy nem ilyen egyszerű. A 4-es tudott válaszolni a kérdésre, ezért megköszöntem neki! Ne engem bírálj hanem válaszolj a kérdésre vagy foglalkozz mással!
2013. szept. 24. 09:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, mindannyian hasznos válaszokat adtunk.

Más kérdés, hogy TE melyikkel fogsz többre menni a későbbiekben?

Azzal, hogy megismertetünk egy lehetőséggel, a Google Térkép oldallal, amivel a későbbiekben AKÁRHOVÁ oda tudsz találni itthon és külföldön egyaránt? Vagy azzal, hogy ezt az egy dolgot megválaszoljuk neked, és kész?


A Google Térkép kezelését ha sosem láttad még elismerem, beletelik némi időbe mire megtanulod. De abban is biztos vagyok, hogy egy átlagos képességű, írni-olvasni tudó ember rövidebb idő alatt megtanulja, mint amennyi idő után választ kaptál itt a kérdésre.


Szóval ez azt hiszem a hal és a horgászat esete.

Nem jobb lett volna némi energiát belefektetni ebbe az egészbe? Akkor soha többé nem kell várnod, mire egy fórumon megválaszolnak egy ilyen kérdést, hanem leülsz a gép elé, és 5 perc múlva a Street View segítségével a megállók pontos helyét is meg fogod tudni nézni.

2013. szept. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki valamilyen formában próbált segíteni nem kell most már túltárgyalni:-)
2013. szept. 24. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!