Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten vagy Pest megyében...

Budapesten vagy Pest megyében hol van olyan hely ahol kellene vagy jó lenne egy BKV (BKK) jegy/bérlet pénztár?

Figyelt kérdés

2013. okt. 1. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Pest megyében BKV pénztár?!


Jó hogy nem Szegeden...

2013. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen... ha még nem tünt volna fel a BKV egyes járatai járnak pest megye területein köztük az összes HÉV és jó pár buszjárat... -_-
2013. okt. 1. 23:10
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Jól van na, nem tudtam.
2013. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Akkor minek szólsz bele, szerencsétlen? Most is legalább tucatnyi BKK-pénztár működik Budapesten kívül.


Szerintem egyébként nem nagyon van szükség új pénztárakra, inkább a meglévő Pest megyei MÁV-Start és Volánbusz-pénztárakban kellene elérhetővé tenni a BKK minél teljesebb kínálatát. Bizonyos termékek ma is kaphatók ezekben.)

2013. okt. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én automatákat csinálnék a megállókba. Pl Szentendrei Hév vonalon.
2013. okt. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten a XVIII. kerületben egy darab bérletpénztár nem üzemel jelenleg, ide nagyon jó lenne.
2013. okt. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az összes HÉV nem megy ám ki Pest megyébe, a csepeli egyáltalán nem, a szentenderein pedig a Békásmegyerig közlekedő betétjáratok sem.
2013. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!