Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mostanában rászálltak az...

Mostanában rászálltak az ellenőrök a buszozókra, fő téma az útviszonylat igazoló. Miért szükséges?

Figyelt kérdés

Mire kell?

Megveszem a bérletet, kiadom érte a pénzt, az miért nem elég?

Nekem ugyan van, már 5. éve, de eddig nem szóltak érte az ellenőrök, viszont ismerőseimet is büntették meg ez, és más miatt.

Van aki jogtalannak tartja, hogy őt megbüntették, ez az igazolványa megsérült, érvénytelennek titulálták, ezért kapott egy csekket. A srác feljelentést tett, nem tudom pontosan hogy van ez, de mi lehet ebből a dologból?

Más egyéb dolgai rendben voltak.


2013. okt. 7. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Értelmetlen és baromi hosszú hadakozás lehet belőle, más nem. Olyan nagyon sokat nem nyerhet, viszont jó sokat bukhat, szóval szerintem csináltasson új igazolványt és felejtse el az egészet.
2013. okt. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondtam neki, természetesen nem hallgatott rám. Nem is értem, hogy lehet így gondolkodni..
2013. okt. 8. 09:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért szükséges? Mert ha nem lenne csak egy 25 km-es bérleted lenne, ami bárhonnan bárhová érvényes lenne mindig 25 km-ig...
2013. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rá van írva a bérlet elejére, honnan/útirány/hova.

Még amikor megveszem jópézér aláírja a hölgyemény, mielőtt átadja nekem.

2013. okt. 9. 10:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem alá, ráírja.. Miért nincs szerkeszt gomb..(?) :D
2013. okt. 9. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!