Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az 1-es villamos felújítása...

Az 1-es villamos felújítása Bécsi út vagy Közvágóhíd felé halad vagy esetleg párhuzamosan?

Figyelt kérdés
Most ugye Lehel utcától Bécsi útig jár pótlóbusz, és azért érdekel, hogy novemberben vajon mire számítsak. Illetve, hogy a pótlóbuszra való átszállás az már másik járatnak minősül-e(vonaljegy miatt)? Kb. pont népliget és Árpádhíd között vagyok, 1-es villamos vonalán, tehát elmenjek-e esetleg Népligetig és onnan 3-as metró vagy esetleg 1es villamos, majd pótlóbusz ha szükséges(jelen pillanatban végülis csak 2 megállót kéne sétálnom ugye.)
2013. okt. 14. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy lenne logikus, ha a pótlóbuszra átszállás nem igényelne új vonaljegyet, hiszen erről nem te tehetsz. Azt meg csak te tudod, hogy neked hogy kényelmes :)
2013. okt. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már nem úgy van, hogy a pótlóbuszra való átszálláskor a jegy másik oldalát kell kezelni, és nem újat lyukasztani?


Mindkét oldalt egyszerre szedték fel, így egyszerre is fogják összerakni. Novemberben biztosan nem lesznek készen, ha jól tudom egy évet igértek befejezésre.

2013. okt. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A BKK oldaláról 5 mp alatt kiderül minden, de biztos én vagyok az expert júzer...


A mostani etap dec.14-ig tart, vágányzárral a Lehel u.-Bécsi út szakaszon. Villamos és pótlóbusz, ill. v.v. közötti átszálláskor a vonaljegy számkocka nélküli végét kell érvényesíteni, ahogyan egyébként már ÉVTIZEDEK óta minden pótlásnál.


A következő etap tavasszal kezdődik, Hidegkuti N. vagy Puskás F. Stadion-Lehel u. között. Az újabb építésű szakaszt nem újítják fel. A Közvágóhíd-Fehérvári út szakasz 2015-re készül el.

2013. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi szépen, akkor megnyugodtam. :)
2013. okt. 15. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!