Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Londoni magyarok! Segíség?!

Londoni magyarok! Segíség?!

Figyelt kérdés
Elhagytam az oyster kártyámat, és nem tudom mit tehetnék most. Nincs pénzem oystert venni újra. Gyerek oysterről lennw szó.
2013. okt. 18. 05:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha regisztraltad akkor le tudod tiltani, es ujat igenyelni. A talalt targyak osztalyara is benezhetsz, bar nem hiszem, hogy leadjak. Heti, havi, eves?
2013. okt. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Wertinius válasza:
Ha regsztraltad akkor ujjat igényelhetsz az oldalon de amugy kérdezz meg egy buszvezetőt szerintem ok eltudnak igazítani de amugy a legkönnyebb ha felmész az oyster form-on megadott email-cimedre és ott ujjat igényelsz (nem tudom hogy ingyenes-e)
2013. okt. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es! Nem az ujja veszett el.
2013. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wertinius válasza:

Ha regsztraltad akkor ujjat igényelhetsz az oldalon de amugy kérdezz meg egy buszvezetőt szerintem ok eltudnak igazítani de amugy a legkönnyebb ha felmész az oyster form-on megadott email-cimedre és ott ujat igényelsz (nem tudom hogy ingyenes-e)


Tessék :)

2013. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ujjad meg igy is bennemaradt :)
2013. okt. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az oyster nincs regisztralva, es £20 ha ujjat veszel es tobb het mire megjon.
2014. márc. 28. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!