Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy jutok el pécsen az...

Hogy jutok el pécsen az állomásrol a 400ágyas korházhoz? Melyik buszra száljak fel? És mennyi kb. a helyijáratos egész jegy? 15hónapos fiamnak ott is ingyenes, ugye?

Figyelt kérdés
2008. júl. 7. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
ha jól emlékszem a ...., ööööö az a busz aminek a legutolsó a megállója a sorban ha kijössz az állomás épületéből jobbra. Bocsi de 2003-ban jártam arra utoljár, de az info tuti csak a száma nem jut eszembe.
2008. júl. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
A jegy 210, ha elővételben veszed, 280, ha a buszon.
2008. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

[link]


a 30-sal tudsz eljutni oda, a linken meg tudod nézni a menetidőket, a Kürt utcánál van a 400-ágyas, tehát az utsó megállónál kell leszállni egy fordulóban, de ha felszállsz a buszra, és megkérdezed a sofőrt, sztem szívesen segít.

a jegyárakat nem tudom, de az tuti, hogy a buszon mindig drágább, úgyhogy sztem inkább vegyél bármelyik újságosbódénál,vagy jegypénztárnál, tuti olcsóbb lesz. sztem a babád ingyen utazhat, de nem akarok hülyeségeket beszélni, kérdezd meg nyugodtan ahol veszed a jegyet, bizotsan fognak tudni segíteni.


ui.:de ha több napra jössz, akkor olcsóbban jön ki a 4napos bérlet (legalábbis én 6éve, mikor először itt jártam, azt vettem, mert akkor olcsóbbra jött ki, mint a soksok jegy :D)

remélem tudtam segíteni.

üdv

2008. júl. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 30-assal tudsz menni. 210 a jegy, ha megveszed újságosnál. Gyereknek nem kell jegy, hat év alatt ingyen van.
2008. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!sikeresen eljutotunk a picivel!!!!!!!!!!!!!!!nélkületek nem ment volna:)még 1x köszike
2008. júl. 8. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!