Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szarvasról Kecskemétre busszal...

Szarvasról Kecskemétre busszal? Hogyan váltok jegyet?

Figyelt kérdés

A kérdés elég nevetséges lehet, de még sosem mozdultam ki a saját megyémből busszal.:D és mivel hallottam olyanról, hogy előre kell megvenni a jegyet, majd a buszon kilyukasztani..., meg olyanról, hogy a sofőrnél veszem meg.

és nem akarok kellemetlen megleetésben részesülni.

Szarvason melyiket használják?



2013. okt. 24. 17:13
 1/5 A kérdező kommentje:
meglepetésben*
2013. okt. 24. 17:22
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a Tisza-Volán mai napra szóló menetrendje. Persze ha újra lekéred a google-ból a Tisza-Volán menetrendjét, és beírod a konkrét dátumot, előfordulhat, hogy ehhez képest valami változást fog mutatni 1-2 járat.

Egyébként a Tisza Volánnál nem jellemző az előre történő jegyváltás, a felszálláskor a vezető adja a jegyet.

Szarvastól Szentesig, majd Szentesről Kecskemétig tudsz jegyet venni (Kiskunfélegyházán keresztül)

2013. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most látom, nem is kell a google-ba menned, azt az oldalt adta le, ahova csak beírod az indulás-érkezés-átszállás, és az utazás napját, és a következő oldal lesz, a lista.
2013. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előreváltott, lyukasztós jegyet eddig csak helyi járatokon láttam. Előnye, hogy nem a sofőrnél kell megvenni és tartani a sort valamint olcsóbb is mintha a buszon vennéd. Távolsági járatra a jegyet mindig a sofőrnél vesszük, előre ezt nem lehet megvenni. (Kivéve vonat, ott ha utazok, mindig előre megveszem a neten.)
2013. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kinézed a járatot a Volán Autóbusz menetrendjéből, kimész a központi buszpályaudvarra, megkérdezed az információnál vagy megnézed a kirakott táblázaton hogy hanyas megállóról indul, az információnál meg tudják mondani azt is, hogy milyen jegyet kell venned(pl.teljes áru, vagy pl. diák jegy-ezt én sem tudom hogy van, de utána lehet olvasni) és vagy lehet az információnál jegyet venni vagy csak a buszsofőrtől.
2013. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!