Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Emberek, akik ezt csinálják,...

Emberek, akik ezt csinálják, válaszoljanak: miért ültök a buszon a kettes üléseknél a külső ülésre, és nem a belsőre?

Figyelt kérdés
egy amúgy közepesen teli buszon, ahol mondjuk még van egy csomó hely, miért ÁLLSZ be közvetlenül az üres helyek elé, hogy mindenkinek át kelljen esnie rajtad, ha le akar ülni, ahelyett, hogy valahol máshol állnál, vagy LEÜLNÉL?
2013. okt. 30. 19:48
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
ez két külön kérdés volt, ha nem egyértelmű. nagyon régóta foglalkoztat már ez a dolog.
2013. okt. 30. 19:50
 2/30 anonim ***** válasza:
55%

Azért mert kényelmesebb a külső ülés, mint a belső a fal mellett nyomorogva.

De szerencsére a jóisten teremtett neked szájat, hogy ki tudd nyitni és meg tudj kérni engem, hogy engedjelek beülni bentre. Én pedig udvarias vagyok és beengedlek. Utána meg ki, ha hamarabb szállsz le mint én.


Azért, mert te sem szereted, ha ülve egy másik ember tehénkedik bele az aurádba, ha körülötted ott egy csomó üres hely, ahol tudna állni úgy, hogy nem lóg valaki intim szférájába. Én sem szeretem. Ezért állok az üres üléshez.

De szerencsére a jóisten teremtett neked szájat, hogy ki tudd nyitni és meg tudj kérni engem, hogy engedjelek lelülni az ülésre. Én pedig udvarias vagyok és beengedlek. Utána meg ki, ha hamarabb szállsz le mint én.

2013. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
mi az hogy kényelmesebb a külső ülés? jobban ki van párnázva?
2013. okt. 30. 19:56
 4/30 A kérdező kommentje:
és mi van ha engem nem érdekel hogy neked hogy kényelmes, és nagyon utálok idegeneket szólítgatni?
2013. okt. 30. 19:57
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Azért ülök a külsőre hogy ilyen kis köcsögök mint Te ne oda üljenek mellém.
2013. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 petizacc ***** válasza:
72%

"és mi van ha engem nem érdekel hogy neked hogy kényelmes, és nagyon utálok idegeneket szólítgatni?"


Senki nem kötelez arra, hogy a tömőközlekedést igénybe vedd!

2013. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

"és mi van ha engem nem érdekel hogy neked hogy kényelmes, és nagyon utálok idegeneket szólítgatni?"


Akkor szarul jártál, és végigállod az utat. Néma gyereknek anyja sem látja a fától az erdőt. :-)

Én sem szeretek idegen embereket szólongatni, és ha bentre ülök, akkor meg kell szólítani téged.

2013. okt. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

de amúgy a nagyon leülni szándékozó emberek akkor is le fognak melléd ülni, ha nem akarod, csak én ezt nem szoktam, mert tényleg soha az életben nem szólítanék meg senkit bkv-n, annyit nem ér az egész. csak az elmélet érdekelt.

egyébként általában én is azt szeretem, ha nem ül mellettem senki, szóval értem a dolgot, viszont vagyok olyan empatikus, hogy ha nincs egyes ülés, akkor a kettesnél a belsőre ülök, mert magamból indulok ki, aki ugye sose kérne meg senkit hogy beülhessen. de nyilván mindenki máshogy gondolkozik, és örökké gyilkos szemmel fogjuk egymást figyelni a buszokon :(

2013. okt. 30. 20:08
 9/30 A kérdező kommentje:

"Senki nem kötelez arra, hogy a tömőközlekedést igénybe vedd!"


azért ezt az állítást remélem nem gondoltad komolyan. diák vagyok, nem járkálhatok kocsival iskolába, haver.


egyébként tényleg azzal még annyira nincs bajom ha valaki azonnal beengedi a másikat a belső ülésre, de egy csomóan még fel sem állnak hogy be tudjon ülni az illető, annyira lusták és bunkók...

2013. okt. 30. 20:10
 10/30 anonim ***** válasza:
Állításod szerint te belülre ülsz. Viszont így hogyan kezeled azt a problémád, hogy nem szólítanál meg senkit a buszon? Végigutazol a végállomásig, ha a melletted ülő is addig utazik, vagy azért szólsz neki, hogy kérem, legyen szíves kiengedni?
2013. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!