Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Határ úti aluljáró tényleg...

A Határ úti aluljáró tényleg ennyire veszélyes hely?

Figyelt kérdés

Eleve félek az aluljáróban való tartozkodástól, sőt, még a metrózástól is, viszont most muszáj lesz. Tényleg ilyen rossz a helyzet ott, mint ahogy írják? ( hovane.blogspot.hu/2009/06/hatar-ut-kobanya-kispest.html?m=1 )

Nappal mennék, gondolom ez azért számít valamit,.. mondjuk nem tudom, mert megvédeni nem tudnám magamat. Nem jártam még ott, azt sem tudom, hogy merre van a feljáró az metrós részről, meg a kijárat, és ez elég zavaró. Ért már tömegközlekedés során valamiféle atrocitás, azóta vagyok ennyire tartózkodó ebben a témában. :( Mesélnétek a hely kinézetéről, a veszélyekről, és, hogy mi merre van?! Előre is nagyon-nagyon szépen köszönöm! /L/



2013. nov. 10. 00:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Valamikor sokat jártam arra, nem volt vele semmi gond. Májusban jártam arra, az aluljáróban nem volt semmi, de a talponállók környékén rengeteg volt a nem napon barnult. Ittak rendesen. Elképzelheted, mi van ott este sötétben. Én nem járnék arra szivesen.
2013. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell menni a metróból a rámpán, jobbra van a villamoshoz és a buszokhoz a feljárat.
2013. nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat! :) Hat csak az aluljarobol jussak ki, fent mar nem leszek 'egyedul'. :)
2013. nov. 10. 00:18
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Bár jellemzően elég közönyösek vagyunk, de azért nappal a népsűrűség igencsak emelkedett az aluljáróban. Ez persze a zsebeseknek még jól is jöhet, de komolyabb atrocitás valószínűtlen.
2013. nov. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt.:) Nem ertem amugy, hogy miert felek ettol ennyire..
2013. nov. 10. 00:46
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi marhaságot és ilyen negatív hozzáállást még sohasem olvastam, mint ebben a cikkben.

Ha ilyen veszélyes lenne, ahogy írják, minden nap többször benne kellene lennie a hírekben.

2013. nov. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen paranoid cikket már rég olvastam. A Határ út az egyik legforgalmasabb budapesti metróállomás, jómagam korábban szinte naponta, mostanában inkább hetente jártam/járok arra. Igen, sok a hajléktalan, de ők NEM bűnözők, csak lecsúszott emberek, akik ott találnak relatíve meleg helyet az élethez és segítséget is itt kapnak könnyen a jàrókelőktől, segélyszervezetektől. Aztàn vannak még hivatásos naplopók is, szintén szegény sorból, ők viszont azért nem jelentenek veszélyt, mert rommá van kamerázva az aluljáró, így a csibészkedőket hamar megfogjàk. Ami inkább para, az a felszíni rész, ahol nincs kamera, de a forgalom ott is kellően nagy, nem fogják észrevétlenül kivenni a vesédet.
2013. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnos ezekről a helyekről is csak felületes információt tudok adni, mert nem járok erre nap, mint nap."


Cikk első mondat. Ez alapján marha hiteles...

2013. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte naponta járok arra, sokszor éjszaka is. Félnivalód nincs, eleve rohadt sok arra az ember napközben, illetve sokszor vannak arra a rendőrök meg kötözködni amúgy se nagyon szoktak. Az más kérdés, hogy undorító az aluljáró, mert tele van ápolatlan csövesekkel, de a többségüknek megmozdulni is nehezére esik...
2013. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit tennék hozzá, hogy három és fél éve lakok Kispesten a Határ út és a KÖKI között kb. fél úton a lakótelepen. Mielőtt ideköltöztünk volna én is utánanéztem a helynek az interneten is (vidékről költöztem fel, nem tudtam milyen környék). Végül az ideköltözés mellett döntöttünk. Azóta is rendszeresen járok haza éjszaka sőt, a húgom és a barátnőm is, mindketten fiatal lányok, egyikünket sem érte még soha semmilyen atrocitás. Többek között ezt a blog bejegyzést is elolvastam előtte és jól tettem, hogy nem vettem komolyan. Tény, hogy a lakótelepen a lakások alacsony ára miatt több lecsúszottabb ember lakik, mint város más részein, de tényleg nem parás a hely :)
2013. nov. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!