Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szokott venni bárki is éves...

Szokott venni bárki is éves Budapest-bérletet?

Figyelt kérdés
Csak mert ugyanannyiba kerül, mint 12 db havi.
2013. nov. 14. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki előre tudja hogy egész évben kell majd és nem akar havonta sorbaállni.
2013. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régebben volt nekem is, de akkor kevesebbe került. Akkor is nagy kockázat volt elveszteni. Bár névre szólóan adták ki, pótolni úgy tudom nem lehetett.


A sorba állásról: Diákok sokat nem tudnak tenni, de mások el tudják kerülni, amióta nem a hónap elején kell megvenni. Én hosszú évek óta nem álltam sorban.

2013. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Éveset leginkább cégek vásárolnak, a munkavállalóik részére.
2013. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lófäszt kerül ugyanannyiba. Év elején lehet venni kedvezményes éves bérletet, kb. 11 db 30 napos bérlet áráért. Van egyszelvényes és 12 szelvényes változat is, utóbbinál elvileg csak egy hónapot vesztesz, ha elhagyod, bár biztos el lehet keverni az egész tömböt is, ha ügyes vagy :)


Én pl. cafeteriában kapom a cégtől, bár jövőre ugyebár olcsóbb lesz magánszemélyként megvenni.


Ami a diákokat illeti, van ám szemeszterbérlet is a világon, nekik sem kell havonta sorbanállni.

2013. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!