Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Sürgős! A TESCO-s járatok...

Katie930330 kérdése:

Sürgős! A TESCO-s járatok közül melyik megy tovább a Decathlonba Szombathelyen?

Figyelt kérdés

#Szombathely #Decathlon #Tesco busz #bálványkő út #mikor megy
2013. nov. 23. 21:23
 1/3 anonim válasza:

Menetrend szerint sajnos egyik sem... Mi is úgy szoktunk átfutkozni a körforgalomnál a főúton, ami nagyon veszélyes a hatalmas kamion és egyéb forgalom miatt, de sajnos máshogy nem lehet átjutni a Deca-ba. Valamit már igazán kitalálhatnának oda.


Viszont a buszok telephelye pont a Decathlon mögött van és néhány sofőr miután lerakja az utasokat át szokott menni és ott pihen mindaddig, amíg el nem indul a vissza fuvarra. Ezért érdemes megkérdeznetek esetleg leszállásnál, hogy ő nem-e megy át és hátha pont szerencsétek lesz. Viszont visszafele akkor is át kell futni az úton.


Ha esetleg megtudsz erről bármit, hogy hogy lehet oda kijutni kérlek írd meg ide, mert engem is érdekelne. :)

2013. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem ám...mert valahol olvastam, hogy 4-4 járat közlekedik tovább a Decathlonba, meg a Decathlonból vissza. Hát egy próbát megér...megkérdezem holnap. Köszi a választ
2013. nov. 23. 21:46
 3/3 anonim válasza:
Láttam már buszt átmenni a Decathlonhoz, de azt gondoltam, hogy csak a telephely miatt megy át. Meg ugye a Tesco finanszírozza a buszt, neki meg mi érdeme lenne abban, hogy a Decahoz is továbbmenjen a busz? Mindenesetre ha ez igaz, akkor én is örülnék neki. Bár azért azok a buszok is megérnének egy külön misét...
2013. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!