Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A pénztáros be tudja állítani,...

A pénztáros be tudja állítani, hogy hová szóljon az IC-helyjegyem?

Figyelt kérdés
Ablak mellé, asztalhoz? Már volt, hogy kértem így, de mégse jó helyre kaptam, nem tudom, hogy csak nem hallotta-e vagy nem figyelt, vagy nem tudja ezt befolyásolni?
2013. nov. 24. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:

A lekérésnél tudja befolyásolni. Azonban tudni kell, hogy ha műszaki okból nem olyan kocsi kerül be a vonatba, ami a rendszerbe fel van víve, akkor már nem biztos, hogy asztalos helyed lesz.

Pl. mászaki okból kiveszik a vonatból azt a kocsit, ami 80 ülőhelyes, és minden 4-esre van egy asztalka, és olyat tesznek a helyére, ami ugyanúgy 80 ülőhelyes, de csak 4db 4-es van, és csak azoknál van asztal.

Ugye elsősorban arra ügyelnek, hogy a 80 ülőhelyes helyett 80-asat tegyenek be hogy mindenkinek legyen ülőhelye.

2013. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyet nem lehet, úgy adja, ahogy megy sorba.
2013. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bírom, amikor írja az ember, hogy lehet, erre megérkezik az ügyeletes megmondóember, aki nyilván 35 éve a vasúton dolgozik pénztárosként, és megmondja a tutit, hogy nem lehet...........
2013. nov. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Az ügyeletes megmondóember 8 éve utazik a MÁV-val, és tudja, hogy még egymás mellé se kapok mindig két helyet, nemhogy még külön konnektoros, anyám kínja kívánság... ilyen a jegyrendszer.
2013. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg több éve dolgozom a vasútnál ezen a területen, és igen, be tud állítani különféle variációkat lekéréskor. Remélem nem nehéz elfogadni ezt a tényt.
2013. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor 8 éve béna pénztárosokhoz kerültem. Majd legközelebb ülj be te a pénztárhoz, és akkor jó helyet kapok ;) kiváncsi leszek. Hogy be tudják állítani és beállítják e, az mind más kérdés.
2013. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet asztalhoz kérni, ablakhoz, folyosóra, termes asztaloshoz, fülkés asztaloshoz, rokkant helyre meg mér pár variáció... A fentieket használjuk sűrűn.
2013. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!