Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elhagytam a diákomat?

Elhagytam a diákomat?

Figyelt kérdés
Elhagytam a diákomat, az új még nem érkezett meg. Van egy Nemzeti Egységes Kártyarendszer adatlapom. A bérletre ráírom a személyi igazolvány számát. Magammal viszem a bérletemet, és a személyimet. Azt tudom, hogy ezt az ideiglenes papírt is magamnál kell hordanom. Ez elég lesz, vagy kérnem kell egy iskolalátogatási papírt is?

2013. dec. 1. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem így kell csinálni. NEM személyi szám kell rá meg nem is kell iskolalátogatási hozzá.


Ideéglenes diákigazolványt kell kérned. Annak az ikt. számát kell rá írnod a bérlete. És magaddal kell hordanod az ideéglenes diákot.

2013. dec. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért jön mindenki állandóan ezzel az iskolalátogatási papírral? Ezerszer le lett már írva, hogy az NEM JÓ, nem helyettesíti a diákot. Az első jól írja, semmi más nem kell, csak egy ideiglenes diák, amit a TO-n fognak tudni adni Neked, elkészítési ideje: 2 perc.
2013. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
azért második, mert ideiglenes diák nem létezik. ezt váltotta ki a nagy alakú, A4-es(ez a lényeg) iskolalátogatási igazolás. mert ugye ebből van egy kisebb is, ami mondjuk családi pótlék igényléséhez elég, de utazáshoz valóban nem fogadják el. most ezzel nem vitát akarok generálni, csak pontosítottam.
2013. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok utolsó és nagyon rosszul tudod. Az ideiglenes diák egy A4-es lap, pontosabb neve sorszámozott igazolás (de ha ideiglenes diákot mondassz a TO-n pontosan ezt fogják adni)! Semmi köze az iskolalátogatásihoz, ne keverd a szezont a fazonnal! Csak tudom, hogy én mivel járkáltam....

De ha nem hiszed itt a link: [link]

2013. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezer féleképpen nevezik már az a baj, a lényeg az, hogy ilyen, mint ideiglenes diákigazolvány megszűnt, de persze ha a titkárságon így kéred, tudni fogják.
2013. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3-as

De, csak mostmár az ilyen igazolás szerepet tölt be.

De attól független az nem egyezik meg az iskolalátogatási papírral.

Kérdezőp de ha azt mondod a titkárságon, hogy ideéglenes diákra van szükséged akkor olyan igazolást kapsz és meg fogják érteni.

1.-es voltam

2013. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!