Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek akkor most a...

Szerintetek akkor most a kísérőmnek kell jegyet venni vagy sem?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán ingyen utazhatok buszal mert magasosszegű családi pótlékot kapok egészségügyi problémák miatt. Haza 90 százalékos jegyet kell vennem. szt hallotam hogy lehet egy kísérőm Nyíregyházán szintén ingyen utazhat mint én. szerintetek a kísérőmnek akkor kell jegyet venni vagy sem? a válaszokat előre is koszonom. bocsi a helyesírási hibákért csak telórol írok és nincs kedvem sokat írni.

2013. dec. 12. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Magas összegű családi pótlék betegség miatt jár, gondolom MÁK kártyád van és nem a 12 pecsétes papír. Ennek pedig az a lényege hogy legyen veled kísérő ha rosszul vagy, ezért szerintem mind a ketten ingyen utazhattok.
2013. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszod .
2013. dec. 12. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,szabadon választhatsz magad mellé egy kísérőt,aki ingyen utazik veled együtt.Jegyet egyikőtöknek sem kell venni.Városon kívül pedig a magad mellé választott személy is 90%-os jeggyel utazhat vonaton,búszon stb.
2013. dec. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a válaszod
2013. dec. 13. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!