Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kamionsofőr vagy buszsofőr?

Kamionsofőr vagy buszsofőr?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok B s jogsim lesz lassan 2 éve. Nincs semmi szakmám csak 1 érettségim , nwem igazán tudommit kezdejek magammal mert igazából ugy semmi sem érdekel , és csak ebbe a 2 dologban tudnám elképzelni magam. Szerintetek melyik lenne a jobb? És tudnátok linkelni 1 olyan oldalt vagy esetleg leírnátok hogy mi a menete mind2-nek? Mert nem igazán találtam használható leírást. Gondolom nem 1 év mire mindenem meglegyen és elkezdhetem. Nagyon köszi előre is a segítséget.
2013. dec. 18. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
3%

Igazából bármit is választasz, megszívod. Kamionosnak elmehetsz kezdetben a Wabers-hez, de ha nincs ismerősöd, fiatalként, csúnyán lefognak húzni, lóf aszt se fogsz fizetésként kapni kb.


Buszvezetőként bár van fizetés, de rakás fos. A munka meg fos. Hatalmas a nyomás az emberen, az utasok köcsögök, az autósok pofátlanok, azzal a nagy döggel szarakodni baromi szar. Na meg a korod miatt sztem fel se fognak venni kb. mert ezeknek a patkányoknak körülbelül az kell h mindenki 40 évesen szülessen 10 év tapasztattal. De h honnan a tapasztalat az le van szarva. Azért csak idős sofőröket lehet látni buszon.


Ha az autód taxiképes, akkor azt próbáld meg. Nincs lehúzás, paraszt főnök, te döntöd el mennyit dolgozol és a hülye turistákat még jól le is lehet húzni zsével. Itt a korod se számít, csak tejelj. Taxi 4 pl. havi 70, amit felette keresel, az a tied.

2013. dec. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezen még ráérsz agyalni, a C+E kategóriára 21 évesen, D kategóriára pedig 24 évesen vizsgázhatsz le. Időd még bőven van, hogy összeszedd ezekre azt a pár százezer forintos tanfolyami költséget.
2013. dec. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A buszvezetés egy hálátlan munka. A hozzá nem értő utasok mindenért a buszvezetőt hibáztatják és ez hosszú távon mindenkit az őrületbe képes kergetni. Az biztos, hogy ha én lennék a helyükben, rácsuknám az ajtót a pofázókra és szándékosan rátaposnék egy jó nagyot a megállóban a fékre. Ki is rúgnának, szóval ezért nem akarok buszsofőr lenni és sokan mások sem.
2013. dec. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kamion akkor jó ha külföldre mész ,buszsofőrnek felvesznek 25-26 évesen is (24évtől lehet jogsit csinálni)mert 3 hónap próbaidőn leszel úgy is utána meg kiderül hogy maradsz-e de ha nem baszol el semmit akkor maradsz ! ismerek fiatal buszsofört nem is egyet.
2013. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!