Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szoktak még néha járni Budapes...

Szoktak még néha járni Budapesten UV villamosok? Ha igen melyik volnalon?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem már sajnos nem :(

mivel az uv-s vonalakra azokat a viliket tették át amik a nagykörútról lejöttek amikor oda combino került.

azért én szerettem az uv-kat

2009. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem.

De most lesz egy kűlön menet. www.mavite.hu

2009. nov. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 hónapon keresztül járt minden hétvégén UV nosztalgiajárat a Moszkváról a Kamaraerdőbe. 2 jegyet kellett hozzá váltani, és akkor felülhettél rá.

De már nem közlekednek, csak nosztalgiajáratként.

2009. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem most kezdenek el hiányozni mióta lecserélték őket a hannoverikre az 50es vonalán:(
2009. nov. 26. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig az sokkal régebben történt, ahogy a Száva megkapta a Hannoverieket, egyből mentek onnan az UV-k. Legtovább a 41-47-49 vonalakon jártak.
2009. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most jár 1 UV szerelvény a 2-esen, minden nap, menetrendszerüen, karácsonyfaizzókkal teleaggatva. Semmiféle speciális jegy nem kell, vagy sima bérlet, vagy 1 db vonaljegy.

Menetrendje:

[link]


1-2 jó kép:

[link]


Köszönet érte a Zuglói kocsiszínnek :)

2009. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Karácsonykor mennek. Lényegében nosztalgiajárat, attól még, hogy karácsonyi. Legtöbbször a 2 -es villamos vonalán. De volt már a 47 -esen is, meg asszem a 19esen.
2013. aug. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!