Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Hungária kocsiszínbe tartó...

A Hungária kocsiszínbe tartó (4-6) villamos megáll a Nagyvárad téren? (Sehol nem találtam leírást a megállókról, csak az útvonalat tudom. )

Figyelt kérdés

#villamos #Nagyvárad tér #Hungária kocsiszín
2013. dec. 28. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Boráros tér-Ferenc krt.-Mester u.-Haller u.-Nagyvárad tér-Orczy út-Orczy tér-Fiumei út-Salgótarjáni u.-Hungária krt.-Sport u.-Hungária kocsiszín útvonalon közlekednek, a Hidegkuti Nándor Stadionig szállítanak utasokat és Szakorvosi rendelő kivételével mindenhol megállnak, ahol felszálló utas van vagy a leszàllási szándékot idejében jelezték.
2013. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megállnak. Sőt, már a Szakorvosi rendelőnél is megállnak, de itt csak az első ajtón lehet fel- és leszállni.
2013. dec. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek :) Akkor hátha kifogok egy kocsiszínbe menőt este.. :)
2013. dec. 28. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül este 10 óra 10 perckor áll ki egy a Mester utcánál, ezt tudom. Kb. 5-10 perc között lehet a Nagyvárad tér onnan (?)

Utána sokáig semmi.

Illetve 9 körül, után áll ki sok. Aztán egyszercsak a fenti 10:10-ig lyuk.

Ha ezzel segítetettem ;)

2013. dec. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! :) Sajnos pont elment mire kiértem.. a következő megállónál dekkolt :/ 51-essel mentem végül 2-őt aztán gondoltam átszállok a 24-esre, de az is elment az orrom előtt :D
2013. dec. 31. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!