Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Aki szereti a buszokat az le...

Aki szereti a buszokat az le tud írni mindent ami tud a Pécsi buszokról? (Tüke busz)

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrétabban?
2014. jan. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Buszsofőr nevek. a buszokról. hogy lehet oda bekerülni a vállalathoz!:) mennyi a fizetés
2014. jan. 5. 00:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Csupa olyan információ, ami sérti a sofőrök személyiségi jogait, és/vagy üzleti titkok.

Mi közöd van hozzá, hogy mi a neve egy buszsofőrnek? Neked mint utasnak annyi közöd van hozzá, hogy ha panaszod van: melyik járaton melyik rendszámú busszal hány óra hány perckor mit követett el... esetleg ennyi közöd lehet egy sofőrhöz, több nem.

2014. jan. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezt nem akartam hogy negatívan szóljanak hozzá. Nagyon sok ismerősöm van ott és szeretem a buszokat!
2014. jan. 5. 00:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sok ismerősöd van ott, kérdezd őket.
2014. jan. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
miért jó ha ilyen negatyvan válaszolsz?
2014. jan. 5. 11:51
 7/8 darujev ***** válasza:
Nem értelek. Ha tényleg vannak ott ismerőseid miért lenne negatív azt mondani, hogy kérdezd őket. Sokkal többet megtudhatsz tőlük mint aminek az interneten helye van. Egyébként meg hasraütés szerűen beírtam a böngészőbe, hogy tukebusz.hu és pár másodperc múlva már a típus, rendszám szerinti állománylistát olvasgattam..
2014. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
be tudnád nekem linkelni az oldalakat? csak érdekelt és gondoltam hátha valaki tud valami újjat mondani
2014. jan. 5. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!