Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hová lehet fordulni egy BKV...

Hová lehet fordulni egy BKV busz sofőrjének a viselkedésével kapcsolatos panasszal?

Figyelt kérdés

Hová lehet fordulni egy BKV busz sofőrjének a viselkedésével kapcsolatos panasszal?

A végállomáson megtalálom a forgalomirányítót, vagy valami műszakvezető félét?



Konkrétan rám csukta a busz ajtaját. Végállomáson szálltam le, oda is mentem megkérdezni, hogy ezt mégis hogy hozta össze. Mondanom sem kell, akkora paraszt volt, mint ide Lacháza. Hadart, alig értettem amiket mondott, de meggyőződésem, hogy direkt csinálta, ráadásul még azt is zokon vette, hogy odamentem hozzá, és ezért úgy gondolta helyénvaló tettlegességgel fenyegetőzni.

Azt sejtem, hogy egy nappal később már semmit nem tehetek, de azért jó lenne legalább tanulni az esetből. annyi előnyöm talán van, hogy vasárnap történt a dolog.


2009. nov. 30. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:

bkvzrt@bkv.hu - ezen a címen a BKV-nak írhatsz

bkvfigyelo@gmail.com - ezen pedig a [link] -nak


Minél pontosabban írd le a történteket (helyszín, időpont, viszonylat, rendszám, esetleg a sofőr személyleírása).

2009. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyik sem ér semmit. A BKV-től általában jön egy sablon. Lehet kivizsgálják az esetet de nem mindig történik így.

BKV figyelő meg csak a fikázza a BKV-t az hiteltelen és senki nem foglalkozik vele.

Talán ha sok időd van akkor be kéne sétálni az Akácosba és ott személyesen tunak foglalkozni az ügyfélszolgálaton a panasszal.

Amúgy meg ha szólt a csengő ne csodálkozz ha rádzárják az ajtót. Azért nem mindig lehet látni az utast a tükörből. Az csak egy síkot lát és ha te épp akkor lépsz be a látómezejébe maikor megnyomta a gombot sajnos előfordul hogy oda fog csukni.

2009. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a sóhivatalba, nem lesz kevesebb eredménye :)
2009. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szóval annyit tanultam az esetből, hogy hordjak magammal kést. okés, vettem.
2009. dec. 3. 09:26
 5/5 anonim válasza:

hát igen, nagyon mocskos jópár vezető. csak azért me vezethetnek bármit megtehetnek.


nekem folyamatosan van hogy a busz előtt futok és rámcsukja az ajtót és a vezető a képembe vigyorog aztán meg mikor szaladok megint és van olyan kedves a vezető h megvár akkor többször van hogy huh nagyon kimerültem és elfelejtem megköszönni, de ezt nagyon briliánsan szóvá is teszi hogy "talán meg kéne köszönni"

2010. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!