Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Honnan lehet hivatalosan is...

Honnan lehet hivatalosan is megtudni, hogy a Bp-i éjjeli buszok hol és mikor várják be egymást, amik útvonala találkozik?

Figyelt kérdés
A menetrend ezt nem írja.

2014. jan. 11. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

nem szokták egymást bevárni. Mindegyiknek megvan a menetrendje és aszerint közlekednek. ha te leszállsz egy megállóban, akkor kénytelen vagy megvárni a másik járatot.

Sokáig jártam éjjel 2 után haza. Példa:

914-es beért a buszgarázshoz óra 55-re. A nekem szükséges két busz elment óra 50-kor. Várhattam az egyikre fél órát, a másikra 1 órát.

2014. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De van olyan, hogy néhány megállóban több járatnak is ugyanakkor van az indulása. Azok megvárhatnák egymást. Néha szoktak várakozni itt-ott éjjeli buszok.
2014. jan. 12. 09:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, nem várják be egymást. Pl. van egy busz, amire kb. senki nem száll be egy csomó megállóban, aztán sose jön menetrend szerint, mert kb. meg se áll. Ezek után ne várj olyat, hogy bevárják egymást, örülj, hogy van.
2014. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 960-as és a 908-as menetrend szerint egyszerre ér a BAH csomóponthoz. Mindig látni is szokta egymást a két busz. Ha a Kalefről megyek haza, jó lenne, ha át tudnék szállni. De félek, hogy pont akkor nem várják meg egymást, amikor nekem kéne. Ezért szeretnék érdeklődni hivatalos helyről. Egyébként az Ásztorian is mindig állnak az éjjeli buszok pár percet. Szerintem az sem véletlen.
2014. jan. 12. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem , ha a pontos menetrendet akarják betartani a sofőrök, akkor nem várogatnak, ha a másik késik. Ha pedig van bennük némi empátia, várni fognak a másik járatra.
2014. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Blahán is szoktak várakozni.
2014. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sőt, a Nyugatinál is. :D Amúgy a 960-as még pont olyan, hogy megy a menetrend szerint. Volt olyan, hogy fél órával előbb jött.
2014. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Most kaptam a BKK-tól:


Társaságunk Facebook felületére érkezett bejegyzésével kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az említett helyszínen bevárásos csatlakozást írtunk elő. Ez azt jelenti, hogy a buszoknak várniuk kell egymásra, amíg ez a buszok vonalán található többi csatlakozást nem veszélyezteti.


Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását.


Budapest, 2014. január 13.

2014. jan. 13. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!