Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hányas busz megy a Keletitől...

Hányas busz megy a Keletitől Újpest központba, és honnan indul most, hogy átépítés folyik?

Figyelt kérdés
A pályaudvar északi oldaláról indult az a busz, csak már nem emlékszem, hányas, és mikor nemrég Pesten jártam, fel volt túrva az a rész, ahonnan indulni szokott.
2014. jan. 15. 20:23
 1/7 anonim válasza:
0%
Legegyszerűbben a 7-es család buszával (kiéve 7A) elmész Újpalota Főtér megállóig, ott átsétálsz a villamos sínen, ott felszállsz a 196-196A buszra az pedig Újpest JKözpontban tesz le.
2014. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A 30A vagy a 30-as buszt javaslom. A Keleti pu-tól indul és Újpest központig átszállás nélkül eljutsz velük. A 30A a gyorsabb.


Ahogy kilépsz a Keleti pályaudvar csarnokból a fő kijáratnál, jobbra mész, és még a zebra előtt az út pályaudvar felőli oldalán jobbra 50 méterre van a buszmegálló.


De könnyű lesz megtalálni, ahogy kilépsz a csarnokból a nagy kijáratnál, ha jól emlékszem ki is van írva útbaigazító táblákon.

2014. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es nagyon kedves vagy, hogy ekkora kerülőre küldöd
2014. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ezt a vonalat ismerem, én ezzel szoktam közlekedni, boccsmár..
2014. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, 30-as és 30A-s volt, már emlékszem. De nem a főbejáraton szoktam kimenni, hanem oldalt, az északi oldalon. Most nem ott van a megállója?
2014. jan. 15. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

30, 30A vagy 230-as jelzésű busszal kell utaznod. Végállomásuk már NEM a Thököly út felőli parkolóban van, hanem a Thököly úton, a régi helyéhez képest nyugatra, a 7-es buszcsaláddal közös megállóöbölben.


Később ugyanezeket a járatokat majd a Keleti déli oldalàn találod majd meg, a korábbi Kerepesi úti parkoló helyén - igaz, bizonyára lesz megállójuk a mostani indulási és érkezési megállókban is.

2014. jan. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 15. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!