Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el éjszaka a...

Loopback kérdése:

Hogyan jutok el éjszaka a deákról és/vagy a nyugatiból a batthyány térre?

Figyelt kérdés
Néztem megoldásokat, de csak az óránként járó 990es buszt találtam, valaki esetleg tudna jobbat?

2014. jan. 22. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Deákon 916 Donáti utca és séta kb 10 perc.

Nyugatiból meg combinoval budai hídfő és séta bő 10 perc

2014. jan. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
gyalog sincs több fél óránál...
2014. jan. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Napi rendszerességgel meg kell tennem majd az utat éjjeli műszak után szóval a séta-minimalizációs stratégiát követném :)
2014. jan. 22. 00:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Google map-nak van BKV útvonaltervezője, ismeri a menetrendet, az éjszakait is meg fogja neked mondani.
2014. jan. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Deákról a 916-ossal tudsz menni, valóban a Donáti utca van legközelebb. A 990-es az Astoriánál àll meg, órás ütemben jár. A Nyugatitól a Margit híd, budai hídfőig pedig a 6, 923, 931 járatokkal jutsz el. Egészséges embernek nem fog megártani az a kis séta, bár meló után nyilván nem lennék én se vevő rá mindig.
2014. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!