Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Aki tömegközlekedéssel jár az...

Aki tömegközlekedéssel jár az hány órát utazik naponta?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem ez nem úgy van, hogy mindenki, aki tömegközlekedéssel jár, az napi x órát utazik.


Van aki többet, van aki kevesebbet. Mindenki másképp.

2014. jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én tömegközlekedéssel járok és kb. 15 percet utazok naponta. Az ér?
2014. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Most jöttem rá percet kellet volna írnom!
2014. jan. 25. 18:56
 4/16 anonim ***** válasza:

Én naponta 3 órát cseszek el a tömegközlekedéssel. Autóval ez 1 óra lenne.

De ilyen ez a diák élet... Ha lesz nyáron munkám, akkor ősszel veszek valami régebbi gépet.

2014. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Odafelé jóesetben egy óra, visszafelé időponttól függ, de általában 40-50 perc...
2014. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kb. 2 órát részemről
2014. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
9%

Nem is az utazás idelye a sok hanem időre összekészülni a buszmegállóba kimenni. És várni várni várni.... Addig 6havasi fekete jeti bekóstol odafagysz a flaszterra nézegeted az órát de a busz késik..

Késik késik... Gondolod biztos a hideg miatt télen nyáron meg a meleg miatt.. Ott állsz az úton a megállóba gyengéden betakar egy teherautó sárral de te nem adod fel... Már a lelked kifagy vagy kisül de a busz nem jön.. Azután meglátsz egy nagy szélvédőt a messzibe csillogni. Neked is felcsillan a szemed kiállsz az út szélére.. de csak egy túristajárat.. Ezt még megéled 6x mire jön egy rendes busz.. Megáll előtted te már készíted a pénzed a jegyre erre arcodba kapod az ajtót és elhúz a busz előtted... Utolfutod.. Megáll a sofőr..

Megkérded lelked kiköpve hogy mért hagyott itt,,, Erre közli veled a buszsofőr hogy de ö csak tankolni megy nem járatba van.. Erre döbbenten ledermetsz.. Majd visszaindulsz a buszmegállóba.. És IGEN!!! Akkor ment el a te buszod...

:) :) :) :P

2014. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ez nagy volt! Te eszt megelted mar?
2014. jan. 25. 20:35
 9/16 anonim ***** válasza:
Kb. másfél-két órát (egyetemista vagyok), reggel sietek be (40-45 perc), hazafele meg a kedvemtől függ, hogy sietek (40-45 perc), vagy ráérősen jövök haza (50-60 perc).
2014. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az utazás alapból 30-40 perc lenne, ha nem késne állandóan a busz. Alapból 10-15 percre van a legközelebbi buszmegálló. Mire oda kisétálsz reggel 6-kor az olyan mintha már egy éve gyalogolnál. Elektronikus buszmegálló tábla (nem Budapesten a futár, hanem vidéken)... ezaz 1: Azt a buszt, amit én járok nem követi, nem írja mikor jön 2: ha követné se érnék el vele sok mindent, max annyit, hogy még meddig fogok ott dekkolni a hidegben, mivel a neten nem tudom megnézni, hogy mikor jön a busz. Tehát állsz és vársz. Heti 2x minimum negyed órás késés. Oka ismeretlen. A következő járat utasai is kiérkeznke a megállóba, így vagyunk vagy 30-an a megállóban. Már odafegytál a megállóhoz, amikor hirtelen felbukkan egy busz. Ezaz, itt van... Megáll kinyitja az ajtót, és látod, hogy egy tűt nem lehetne feldobni a buszra annyian vannak... Ez az érzés, felbecsülhetetlen. Vársz vagy még 10 percet, mert az utána lévő járat is késik. Megérkezik a busz. Feltömörülsz, örülsz hogy egy fél embernyi hely akad neked az első ajtónál... Elindulsz, majd amikor az út felénél jársz ránézel az órára, és látod, hogy: Jééé, most csengetnek be... Na beérsz végre, beállsz a sorba az információs pultnál, hogy igazolást kérjél. Még 10 perc. Felmész a sulihoz, az 1. óra java elment, beülsz az órára 20-30 perc késéssel. Ez az első 2 alkalommal jó, mert nem felelsz meg minden, de mikor 3. jára történt meg tehettem egy látogatást az igazgatóiba... Ennek köszönhetően fél órával hamarabb indulok, és csak 10 perceket kések...

A hazafelé útról csak annyit, hogy az a legjobb érzés, amikor csak a következő településen tudsz leszállni, mert annyian vannak. Persze az ajtóban állnak az ellenőrök amikor szállsz le....

2014. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!