Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hany nappal az utazasom elott...

Hany nappal az utazasom elott tudom kivenni a gepbol a repulojegyet?

Figyelt kérdés
Kulfoldrol jottem haza, ahol a hazafele jegyemet neten rendeltem meg, de egyuttal mar megrendeltem a visszafele ut jegyet is. Hamarosan megyek vissza, de nemtudom h. csak az utazas napjan, v. mar elozo nap is kimehetek a repterre a jegyemert? Es ezt a jegyet csak az automata adja ki, v. ha sorbanallok az elso ellenorzopultnal, akkor itt is kiadjak nekem az utazas elott?
2014. febr. 9. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:

melyik légitársaság?kérdezz rá náluk

a Wizz Air-est otthon kinyomtathatod

2014. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A NORVEGIAN - nal fogok utazni
2014. febr. 9. 15:42
 3/9 anonim ***** válasza:

A jegyedet szerintem nem kell külön átvenned, ha online vettél jegyet. A beszállókártyát (boarding pass) kell csak átvenned, fapados cégeknél a legolcsóbb mindig, ha magadnak nyomtatod, utána jön az automata és a legdrágább a check-in pultnál átvenni.


Hagyományos légitársaságok persze inkább csak a sorbanállást csökkentő intézkedésként vezettek be automatákat, ott árban nincs különbség.


Néhány nappal utazás előtt már tudsz beszállókártyát nyomtatni, de engem pl. tuti nem motiválna semmi arra, hogy csak emiatt még egy külön kört tegyek a reptérre. (Különösen akkor nem, ha van esetleg olyan belvárosi irodája is az adott légitársaságnak, ahol lehet beszállókártyát átvenni.)

2014. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi h. segitesz nekem. Csak amikor jottem hazafelé, a baratom vette ki az automatábol a repjegyet, én nem értek hozzá. Ott beírt szamokbol es betukbol allo kodot, és a gep kiadta a jegyet. Ilyenkor mar nem kell fizetni a jegyert sem. FÉlek h. nemfog sikerülni. AMUGY IGAZAD VAN, ELŐZŐ NAP ÉN SEM FOGOK FELUTAZNI AZERT KÜLÖN A REPTERRE.
2014. febr. 9. 15:59
 5/9 A kérdező kommentje:
A beszallokartya és a repülőjegy nem ugyanaz?
2014. febr. 9. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem! Mert a jegy ugyan jogosít utazásra, de a gépre csak beszállókártyával lehet felszállni! Ugyanis bármi történhet, pl. törlik a járatot, kisebbet indítanak, túlkönyvelés miatt lemaradsz, vagy lejárt útleveled/személyid miatt a check in-nél visszafordítanak!

Magyarul egy adott járattal való utazásra jogosít a repülőjegy, de a gépre való felszállásra ehhez még szükséges a beszállókártya is.

2014. febr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, tenyleg rendes vagy h. segitesz nekem.
2014. febr. 9. 23:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze lehet olyan is, hogy még a beszállókártya sem elég, mert tesze, azt, otthon kinyomtatod, de mire kiérsz, addigra a rossz időjárás miatt törlik a járatodat.
2014. febr. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2014. febr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!