Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hol tudok megtanulni villamost...

Hol tudok megtanulni villamost vezetni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Nálam a hátsó kertben, vagy tanpálya.....

Hol tudnál, megtanulni? Hát valamelyik tömegközlekedési vállalatnál, aki villamosokat is üzemeltet. Pl. BKV.

2009. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak úgy lehet, ha jelentkezel villamosvezetőnek valamelyik ilyen cégnél.
2009. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bkv, Mkv, Dkv... :)

szted melyik autósiskolának van saját villamospályája meg villamosa? :D

2009. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy "villamosvezetést" a világon sehol nem tanítanak. Először tanórákon kell részt venni, utána adnak alád járművet, oktatóval, utána meg ha megszerzed a "jogsit", akkor lesz belőled villamosvezető.

De olyan nincs, hogy beültetnek egy villamosba, és tanítanak vezetni, csak ha már kijártad a BKV tanfolyamát.

Más városkoba nem tudom hogy működik.

Ha BP-i vagy, elmész a Száva kocsiszínbe (IX. ker. Üllői út 197.), és ott adnak felvilágosítást.

Minden egyéb kérdésre itt biztosan fognak válaszolni:

[link]

(pont most volt ez a téma)

2009. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A hasznos válaszokat kösz. aki meg nem tud normális választ irni az minek jár erre az oldalra. Vannak ennél kacifántosabb kérdések, még se irok paraszt dolgokat neki.Azért van ez az oldal.
2009. dec. 9. 11:07
 6/6 anonim válasza:
2010. 01. 10.-ig lehet önéletrajzzal jelentkezni a BKV-hoz. Mindenképpen írj bele telefonos elérhetőséget, mert fel fognak hívni, hogy mikor lesz a megbeszélés. Én már jelentkeztem. :)
2009. dec. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!