Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Rendszeresen az 51-es illetve...

Rendszeresen az 51-es illetve 52-es villamossal közlekedők! Ért már titeket bármilyen attrocitás az említett járatokon?

Figyelt kérdés

2014. febr. 24. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Pedig még akkor is jártam a 30-assal (mai 51-es), amikor a Gubacsi még igazán hírhedt környék volt.
2014. febr. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%
nem: )
2014. febr. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem :) Viszont ismerősömet szépen ki akarták pakoltatni és késsel fenyegették. Kerüld el messzire!
2014. febr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
Sose értettem ezt a félést bizonyos járatoktól. Ha rabló van, az megjelenhet bármelyik buszon, villamoson.
2014. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Persze, ugyanakkora esélyed van egy rózsadombi járaton arra, hogy kiraboljanak, mint egy külvárosi pesterzsébeti járaton. Azért ennyire naivak ne legyünk. Azt nem tagadom, hogy bárhol kirabolhatják az embert, de vannak helyek ahol jelentősen nagyobb erre az esély.
2014. febr. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteget jártam/járok "kirabolós járatokon" sose volt semmi bajom.
2014. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére a férjemet még semmilyen atrocitás nem érte pedig minden munkanap több órát is eltölt ezeken a jártokon!(villamosvezető) :)

Ha utasként mész javaslom hogy ne legyen rajtad értékesebb ékszer mert attól lehet hogy megszabadítanak-főleg ha sötétedés után utazol.Bizonyos megállók közt tele van mindkét járat 'brazilokkal'.

2014. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!