Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Margit hídtól hogyan tudok...

Margit hídtól hogyan tudok eljutni a Nyugati pályaudvarig?

Figyelt kérdés
Budapestiektől elnézést kérek, ha nagyon egyszerű az odajutás, de nem igazán tudok eligazodni a fővároson, nem oda valósi vagyok.Az érdekelne, hogy a Margit hídtól hogyan jutok el a Nyugati pályaudvarig.Ugyanis a vonat (ami egyébként mindig a nyugatiig ment) most csak a hídig visz el, és onnan milyen buszra, ill villamosra kell felszállnom?Utca neveket is mondhatook, köszönöm előre is.:)
2008. júl. 22. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A Margit hidnál nincs vonat! Ezt nem értem.

hogyhogy odáig vitt a vonat??

egyébként ha a Margit hidnál vagy,a budai hidfőnél,nagyon egyszerű:szállj fel a hid felé közlekedő 4-es,6-os villamosra és menj vele 3 megállót és ott is vagy a Nyugatinál!

2008. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Hát, nem tudom pontosan, de a vonat menetrendje ezt írta ki.Mostmár sikerülni fog:):)
2008. júl. 23. 01:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Esztergomi vonat?

(az első válaszolónak: az esztergomi vonat a Nyugati helyett a HÉV vonalán a Margit-hídhoz megy az Újpesi vasúti-híd felújítása miatt)

Nem fogsz eltévedni :)

Leszállsz a vonatról, akkor már látod a hidat. A híd végénél van villamosmegálló. Abba az irányba szállj fel, amelyik átmegy a hídon. 4-es, vagy 6-os villamos, mindegy, melyik. 3. megálló a Nyugati, de be is mondják.

Jó, ha tudod, hogy amikor a jegyet veszed, érdemes rápecsételtetni, hogy "M3", mert így a villamoson a Nyugatiig közlekedhetsz a vonatjegyeddel, nem kell BKV jegyet venned!

2008. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a segítséget.:)
2008. júl. 23. 13:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja,a felújitásról nem tudtam...köszi! Már értem :D (első válaszoló)
2008. júl. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!