Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy vonat jegynek az oda-vissz...

Egy vonat jegynek az oda-vissza szóló ára az pont a duplája a sima jegynek?

Figyelt kérdés
Például ha én 1150 Ft-os egy útra szóló jegy helyett egy oda-vissza jegyet akarok venni, akkor pont 2300 Ft-ot kell érte fizetnem?
2008. júl. 23. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, furcsamód nem ad kedvezményt a MÁV, ha oda-vissza jegyet veszel.

Az egyetlen dolog, amiért érdemes így vásárolni, hogy nem az van, hogy csak egy nappal előbb veheted meg a jegyet a visszaútra, hanem egyben megveszed az odaúttal és onnantól számítva 30 napig használhatod fel.

2008. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Meg még annyi hogy ha én 2. osztályon akarok utazni akkor azt nyugodtan kérhetem a pénztárnál? Csak mert a 2. osztály csak 2300Ft akkor a 1. meg 3460 Ft.
2008. júl. 23. 13:17
 3/5 anonim válasza:
100%
alapból 2.osztályút adnak, az első osztályút kell külön kérni.
2008. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, ha bérlettel utazol, érdekes módon ugyanannyit fizetsz, mintha minden nap jegyet vennél.
2008. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oké köszi segítséget! :)

Csak ennyit akartam akkor tudni, s most már akkor tudom hogy egyből a másodosztályút kapom, :D

2008. júl. 23. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!