Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van rá lehetőség? Többi lent.

Van rá lehetőség? Többi lent.

Figyelt kérdés
van egy összteleszkopos biciklim várpalotán, de nem tudom, hogyan is hozzam haza kiskunhalasra vonaton túl komplikált, buszra meg nem biztos hogy meg engedik, hogy felrakjam esetleg ha kivenném a két kereket meg a kormány elfordítanám, akkor belemennének szerintetek?!
2014. márc. 18. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kiveszed a kerekeket és a váz mellé rögzíted, akkor már csomagként viheted szerintem. Esetleg tedd bele egy óriásszatyorba, amibe belefér.
2014. márc. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vonaton egyáltalán nem komplikált. Vittem már biciklit vonaton. Ott voltam vele szépen az utastérben. Olyan helyre kell felszállni a vonaton.
2014. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vonaton miért komplikált? Eltekersz Várpalotán az állomásra, feldobod a bringát a leghátsó peronra, Kelenföldön leszállsz, Etele út-Hengermalom út-Szerémi út-Rákóczi híd-Könyves Kálmán körút útvonalon, végig kijelölt bicikliúton eltekersz Ferencváros állomásra és felszállsz Halasra tartó vonatra, a bringát ismét a leghátsó peronon szállítva.
2014. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jah, én is úgy emlékszem, a hátsó ajtónál vittem. Még a jegykiadó csajt is megkérdeztem, az is segített ebben. Én is nagy batár össztelós biciklivel vonatoztam. Még egy nyúl is volt velem a hátizsákomban, dobozban.


Aszódról vonatoztam, előtte oda eltekertem, de visszafelé már vonat kellett, mert nagyon elkezdett esni az eső. Én már hát Pesten lakok, Zuglóban...

2014. márc. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!