Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Esztergomból mennék Keszthelyr...

Esztergomból mennék Keszthelyre. Hogy jutok el villamossal legkönnyebben a Déli pályaudvarba? A buszom megáll az Árpád hídnál, a Flórián térnél és a Bóbita utcában.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm.

2014. márc. 28. 21:54
 1/5 anonim válasza:
megnézve az utazastervezo.bkv.hu oldalon azt látom, hogy a Bóbita utcánál fel tudsz szállni a 260A jelű buszra, ami elvisz a Batthyány térig, onnan pedig a metróval el tudsz jutni a Délibe. Kipróbáltam a másik megállókkal is, pl. az Árpád hídnál valahol van a 86-os busznak is megállója, azzal is el lehet menni a Batthyányra.
2014. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Flórián téren átszállsz a 86-ra és a Batthány téren a M2-re, amivel a Déli p.u.-ig mész
2014. márc. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sok cuccod van akkor én a metrót javaslom. Mondjuk ez a legolcsóbb megoldás is, mert ha metróról metróra szállsz át, nem kell új jegyet érvényesítened, így 1 db vonaljegy elég lesz. AZ Árpád hídnál szállj fel az M3-as (kék) metróra (Kőbánya Kispest felé) és utazz vele a Deák Ferenc térig. Itt szállj át az M2-es (piros) metróra (Déli pályaudvar felé) és utazz vele Déli pályaudvar végállomásig. Az utazási idő olyan 20-30 perc.
2014. márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a metró a legcélszerűbb.

M3 Deák, M2 Déli, és már ott is vagy.

2014. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Eddig mindig metróval mentem, csak nagyon félek a mozgólépcsőn és arra gondoltam, van-e más megoldás esetleg, de nincs...még egyszer köszönöm :)
2014. ápr. 10. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!