Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Széll Kálmán tértől a...

A Széll Kálmán tértől a Puskás Ferenc stadionig hogyan tudok eljutni, melyik busszal vagy villamossal? Csak azért kérdem hogyha megint nem lenne jó a 2-es metró a felszínen tudjam az utat odáig.

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 12:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%

Mit nyaljátok a seggét, megint egy bliccelő, aki baxik jegyet venni és nem akar lemenni a metróba?

Ki az a farok, aki már A-B-C útvonalakat keres előre, hogy mi van ha nem jár a metró? Sőt a metrópótló sem felel meg neki, mert az nem arra megy.

Hagyjuk már ennél jobb szövegeket is szoktunk itt olvasni.

2014. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó , te írtad meg azt ami nekem kellett. Nem ott lakok , vidéki vagyok csak arrafelé járok iskolába :)
2014. márc. 29. 14:39
 13/19 anonim ***** válasza:

Basszus, akkor minek kínlódtál a metró pótlóval? Miért nem írtad azt, hogy a felszínen szeretnél menni, mert bliccelni akarsz?


AMúgy vigyázz, mert nem csak a felismerhető ellenőrök vannak, hanem civil ruhában, kis huszonéves csajt is láttam már két megálló között karszalagot húzni :)

2014. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
És ha már bliccelsz, akkor tedd "okosan". Legalább egy jegyed legyen, amit végszükség esetén kezelsz.
2014. márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy bliccelni akarok? Ez nem igaz. Attól mert egy hülye s**gfej ideírta nem kell elhinni. 90%-sal utazom mert diszes vagyok.
2014. márc. 29. 14:53
 16/19 anonim ***** válasza:
Te most születtél és/vagy nem ismered az internetet, vagy vidéki vagy?
2014. márc. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bocs, látom, vidéki vagy. Véletlenül beleTrafalgar square. De nem "lakok", hanem "lakom". Vidék is beszélhet helyesen…
2014. márc. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
megjegyzem ha valoban lenne ilyen kedvezményed,tudnd h a bkv ingyenes neked amegfelelő igazolvánnyal...már ha tényleg van olyanod...a dis-es mit jelent nálad???dislexia?mert arra nem jár 90% mint tartós betegségnél....
2014. ápr. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
13 as . Azt kit érdekel ?:D Közterületest felismered a fényvisszaverő miatt :D A kaller meg ne izgasson :D Nem tehet semmit veled :D
2014. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!