Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan juthatok el Dunavarsány...

Hogyan juthatok el Dunavarsányból az Arénáig tömegközlekedéssel?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Volánbusszal Népliget, onnan 1-es villamos vagy villamospótló - ami épp megy.

Vonattal Ferencváros, tovább ugyanaz, mint az előbb.

Vonattal Keleti, majd 2-es metró, troli, séta, amelyik jobban tetszik.

2014. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vonattal vagy Keletiig és onnan 5 perc séta, vagy vonattal Köki, onnan metróval Deák, átszállsz a 2-es metróra és Keletiig, ez esetben egy vonaljegy elég mert metróról metróra átszálláskor nem kell új jegy. (vagy Kökitől Kálvin térig és onnan az új 4-essel Keleti). Esetleg Kökitől Nagyvárad térig metró, onnan 24-es villamos Keletiig, ezt 2 okból nem javaslom 1. villamosra még egy jegyet kell venni 2. a 24-es villamos átmegy a józsefvárosi gettón ezért elsőre (és sokadikra is) büdös és veszélyes rajta utazni.
2014. ápr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Vonattal Keleti, majd 2-es metró"

A Keletiből mégis hova metrózzon még? :)

2014. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem túlzottan konkretizálta, hogy a Papp László Budapest Sportarénába szeretne menni vagy az Arena Plazaba. Nekem elsőre a Sportaréna ugrott be :D
2014. ápr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jogos, de nekem ez utóbbi Népstadion, másrészt meg nekem egyértelműnek tűnt, hogy a cél a "shoppingolás" :p, nem valami unalmas stadion. :D Aztán lehet, hogy neked lesz igazad. :)
2014. ápr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az még nekem is Népstadion és bár szombaton gyrosoztam utoljára az Arénában, megmondom őszintén eszembe nem jutott elsőre, hogy esetleg oda akar menni xD

Majd kiderül :D

2014. ápr. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,és az Aréna plázára gondoltam bocsánat ,hogy nem irtam pontosan a kérdést...
2014. ápr. 2. 06:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Dunavarsányból csak egy vonat megy a Keletibe, a többi Köbánya-Kispestig megy. Kökiről az M3 metróval kell menni a Kálvin térig, onnan az M4 metróval a Keletiig. Ha busszal mész, akkor a Népliget végállomásig kell menned és ott felszállnod az M3 metróra, Újpest-Központ irányában.
2014. ápr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2014. ápr. 2. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!