Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy tetszenek nektek a...

Hogy tetszenek nektek a négyes metró állomásai?

Figyelt kérdés
Szerintem iszonyú rondák, félkész építkezésnek tűnő szürke betontömbök. Nem értem, mért nem tudtak valami színt vinni beléjük. Kivéve két állomást.

2014. ápr. 3. 00:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Mert talán még nincs is befejezve sok állomás :)

Egy csomóról hiányzik a burkolat... Persze van ami "beton" dekorációval is. De sokról hiányzik a burkolat...

2014. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiányzik a burkolat. Ezek látszó betonból készültek, ilyenek maradnak. Direkt ilyenek, mint ahogy a műrozsda fal is valamelyik megállónál, már nem emlékszem rá.
2014. ápr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Ja, és nekem tetszenek, van egy fajta hangulatuk. Nagy, belátható terek vannak.
2014. ápr. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem igazán nézegettem őket, úgy se az a lényeg, hanem hogy legalább már használható. :D
2014. ápr. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A térélmény nagyon jó, de a látszóbetont soha nem fogom megszeretni. De ahol megpróbálták feldobni valamivel a látványt, ott sikerült is.
2014. ápr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mi ízlésünknek készült, hanem az unokáinknak. Szegények! Az első metró (nem a földalatti) az orosz nagypapák világát tükrözte, az átadáskor is avitt volt.
2014. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint nem nagyon tetszenek. Valahogy nem jön be, hogy a Gellért térit és a Móricz Zsigmond körtérit kivéve kb. az összes állomás ugyanolyan szürke lett. A nagy terek számomra pazarlásnak tűnnek, és úgy gondolom, hogy teljesen felesleges volt ekkora tereket kiásni, azt meg meglehetősen gáznak tartom, hogy tériszonyosként egy metró mozgólépcsőjén is félnem kell. Személy szerint a másik két metrót jobban szeretem, az állomásaikat tekintve persze.
2014. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#7: Minden állomáson van lift, ha tériszonyos vagy.
2014. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
"A nagy terek számomra pazarlásnak tűnnek, és úgy gondolom, hogy teljesen felesleges volt ekkora tereket kiásni," Minden metróállomás szerkezetét (a régieket is) felülről ássák ki, csak a többit utána betemették, így ez nem pazarlás.
2014. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
" Az első metró (nem a földalatti) az orosz nagypapák világát tükrözte," bárcsak így lenne, akkor talán itt is ilyen állomások lennének: [link]
2014. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!