Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Az iskola és a lakóhely...

Az iskola és a lakóhely között hány %-os kedvezmény van a bérletre?

Figyelt kérdés
2008. júl. 26. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
50, ha buszra gondolsz
2008. júl. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
97%
szerintem tanulónak 90
2008. júl. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

90%-os diákkedvezmény van bérletre (suli-lakhely közt). menetjegyre bárhova mész 50% a Dkedvz.

Az hogy busz vagy vonat az mindegy, mert egységessé tették azonos km azonos ár.

2008. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nincs 90%-os az a kedvezmény. Nem azt vették el tavaly vagy tavaly előtt??
2008. júl. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
3. válaszoló vagyok ismét.: Különválaszották azt is hogy diák vagy hallgató az ember.. de rájöttek h ez egy **** nem akarok csúny akifejezést írni. úgyh ez van. de mav.hu és ott pontosan meg is tudod nézni, hogy neked hány km kell és az mennyibe fog kerülni.
2008. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Az iskola és a lakóhely között váltható diákbérlet, amely a normál bérletár 10%-a. Vagyis erre a bérletfajtára 90%-os kedvezmény van. De ez csak a lakóhely és az iskola között váltható.

Jegy esetén bármely - belföldi - viszonylatban 50%-os menetjegy váltható érvényes diákigazolvánnyal.

2008. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Előző vagyok, még annyit: Csak nappali és esti tagozatos hallgató veheti igénybe a bérletkedvezményt. Levelező tagozat esetén kedvezményes bérletet nem válthat, és a kedvezményes menetjegyet (50%-os) is csak a lakóhelye és az iskola között veheti igénybe.
2008. júl. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Csak a felsőoktatásban résztvevőktől vették el. Általános- vagy középsulisoknak 90% a kedvezmény.
2008. júl. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
ismét a 3. válaszoló vagyok. A kérdésre megkapta a választ a feltevő. (már a 3. válaszban!egéaz pontosan már a2.ban is jó választ kapott!!) egyébként meg felesleges újabb kérdéseket feltenni a válaszban (szabályzat)És mint leírtam nincs már megkülönböztetve hallgató és diák!! 90% a hallgatóké is! Pont.
2008. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!