Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Repülővel való utazásnál a...

Repülővel való utazásnál a bőröndöt meg kell címkézni?

Figyelt kérdés

Először repülök és nem tudom, hogy kell e "névjegy" - szerűség adat kártyát tenni a bőröndre. Azt tudom, hogy a repülőtéren mielőtt feladom a feladandó poggyászt tesznek rá ott egyet, de nekem kell cím/név/(adatok) címkét rátennem?

Köszönöm a segítséget!



2014. ápr. 24. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Célszerű egy nem lemorzsolódó helyre (fogantyú alá stb.)

elhelyezni nevet, címet telefonszámot, ha minden más veszik róla, megvan a tulaj.

Amit a reptéren rátesznek, az csak járatszám, feladási hely.

Amíg rajta van, visszakereshető a tulajdonos.

Nekem sokszor nincs rajta, rengeteg út alatt egyszer veszett (késett el) a bőrönd, nem rakták fel, címke nem volt rajta, de megjött.

Ki hogy gondolja, fóliázni sose szoktam, nincs benne sose olyan érték, persze a tiszta ruha azért "kincs", de nem katasztrófa.

2014. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! A bőrönd hátulján van egy névjegykártya méretű kis tartó.. akkor abba beleteszek egy kis cetlit az adataimmal :)
2014. ápr. 24. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!