Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 31-én ugyanugy járnak a...

31-én ugyanugy járnak a buszok mint máskor? Mert néztem a neten, és ott az volt irva a menetrendnél h megy az a busz amit szeretnék, viszint ugye akkor van szilveszter is :S

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A szilveszter napja az munkanap elvileg...

Tehát ugyanúgy járnak a buszok szerintem, max pár járatot törölnek.

Olyan este 10 után nemnagyonhiszem hogy járnak buszok...

2009. dec. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

gyakrabban járnak a tömegközelekedési járatok,mint egyéb napokon. minimum olyan gyakran,mint egy hétköznap,de álltalában még gyakrabban is,pontosan azért,mert éjjel is nagy mozgás van,a legnagyobb az egész évben!

ezért is tisztelet az összes buszsofőrnek,villamosvezetőnek!

2009. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bloodbunny21 válasza:
Szia! Nálunk Pécsen ritkásan járnak majd a buszok 20:00után, és csak a belvárosig. Azt már nem sikerült kihámoznom a frenetikus hírközlésükből, hogy visszafele mennek-e egyáltalán (már a belvárosból kifelé) és hogyan. Ilyenkor irigylem a fővárosiakat..nemhogy nem ritkábban,de még sűrűbben jár a minden (ami nem össz-vissz 3db busz az egész városban, az is csak fél útvonalon -.-')
2011. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!