Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért közlekedik már csak...

Miért közlekedik már csak MÁV-os kocsikkal és mozdonnyal a Csíksomlyó Expressz? Elvette a Gysev-től mi?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 00:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Utálom a mávos kocsikat, koszosak és lepukkantak... Ha tehetem mindig Gyseves vagonba ülök.
2014. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 darujev ***** válasza:
Egy utazási iroda szervezi, gondolom üzleti alapon kisakkozták ki, mit és mennyiért ad.. és a MÁV lett a válasz.
2014. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, elvette. Mi ezzel a baj?
2014. máj. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

"Utálom a mávos kocsikat, koszosak és lepukkantak... Ha tehetem mindig Gyseves vagonba ülök."


LOL

2014. máj. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy MÁV-os IC kocsit és egy Gyseveset is! Amikor Tatabányára megyek, mindig a Gyseves vagonba kérem a jegyemet. (egy vonatban vannak MÁV és Gysev IC kocsik)
2014. máj. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsónak:

az említett vonalon én is sokat járaok, utaztam már a MÁV-os és a GYSEV-es kocsikkal is IC-n. A MÁV-nál mindig önműködő ajtós kocsi jön, a GYSEV-nél sokszor kézzel kell kinyitni az ajtót (IC-n vagyunk!). A MÁV-nál az előtér utáni ajtó magától nyílik, a GYSEV-nél sok sima ajtós kocsi is van. A MÁV-os kocsiban sokkal nagyobb a hely az ülések között.

Az elején én is úgy gondoltam, hogy a GYSEV jobb, de mostanában már inkább a MÁV-ot választom. Főleg 1. osztályon szoktam utazni, de 2. osztályon is ugyanez a helyzet, a GYSEV-es kocsik egyszerűen rosszabbak

2014. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!