Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolcon más jogai vannak az...

Takacsek kérdése:

Miskolcon más jogai vannak az ellenőrnek (MVK) mint Pesten a BKV ellenőröknek? LENT

Figyelt kérdés
Erre lennék kíváncsi hogy ugyan azok a törvényei vannak nekik mint a pestieknek? Anno megtehette azt hogy amikor nem volt jegyem akkor körbe fogtak ketten és nem engedtek mozdulni? Illetve olyan kibúvók vannak az MVK-nál mint a BKV-nál hogy pl. választhatom azt hogy megszakítom az utazást és akkor nem kell pótdíjat fizessek? Valamint arra megkérnélek titeket hogy nem kérek azokból a kommentekből hogyha veszek jegyet akkor nincs oka kötözködni meg minden mert ezzel tisztában vagyok. Köszönöm.
2014. máj. 24. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmivel sem, de viszont, ha hozzáérsz, akkor, már kényszerítő erőt alkalmazhat.

Egyre lennék kíváncsi: MKV buszokon, nem első ajtós felszállás van érvényben? Vagy te, villamoson utaztál?

Még valamit: Pesten is van ilyen taktika, igaz, nem mindig alkalmazzák.

2014. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen azt tudom, viszont én ha jól tudom ezzel hogy ketten közre fogtak és nem engedtek mozdulni/leszállni azzal korlátoztak a személyi szabadságomban vagy tévedek? Egyébként némelyik buszon első ajtós, de néha még a villamoson is csak első ajtónál lehet felszállni. Amúgy vigyázz az ellenőrökkel nekem volt már olyan hogy kérte hogy a bérlet mellé mutassam fel az igazolványomat felmutattam és mint kiderült 1 napja lejárt a bérlet és kivette a kezemből az igazolványomat és eldugta a háta mögé....
2014. máj. 24. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:

"ezzel hogy ketten közre fogtak és nem engedtek mozdulni/leszállni azzal korlátoztak a személyi szabadságomban vagy tévedek?"


Az a nagy helyzet, hogy ők gond nélkül azt fogják mondani adott esetben, hogy csak előtted álltak, ami az intézkedésükhöz szükséges. És istenbizony nem akadályoztak abban, hogy elmenj... Hát ennyi. És nem neked fognak hinni, akinek vaj van a füle mögött és érdekelt abban hogy mentse magát.

2014. máj. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet buta kérdés mivel érzelmi szálak fűznek össze meg minden de barátnőm (mindig vele utazok) szemtanúnak nem elég?
2014. máj. 24. 16:02
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

ne szépítsél, meg ködösítsél.

fizesd ki azt a rohadt jegyet, vagy bérletet mikor kell, ez az alapja hogy te jogosan utazol.

nem is értem, hogy ilyen ember miért csak a kibúvót keresi.

tudod ha minden ember becsületesen utazna és megvenne mindent, nem lenne ilyen se hogy ellenőr.

de a sok csaló miatt kell az ilyen ember is!

2014. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Magyarországon szar a fizetés, méregdrága a tömegközlekedés hozzá képest, és csodálkozunk, hogy mindenki a bliccelésről beszél?

Más országokban olyan alacsony összeg a fizetéshez képest a jegy/bérlet, hogy kb annyira éri meg bliccelni nekik, mint nekünk egy 10 forintos zsemlét ellopni. A becsületről nem is beszélve. De azt ne várjunk ilyen csóróság mellett senkitől se sajnos!

2014. máj. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Már egyszer kérdeztél ezzel kapcsolatban. Felejtsd már el... Hülye voltál, megbüntettek, ennyi. Nem kell siránkozni.
2014. máj. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Tisztelettel megjegyezném hogy az ember kérdéseket tegyen fel, és sehol senki nem írja le azt hogy egy témával kapcsolatban hány fajta kérdést teszek fel. Illetve megjegyezném hogy az előző kérdésemben arra voltam kíváncsi hogy megtehette volna ebben meg arra voltam főként kíváncsi hogy az MVK ellenőröknek ugyan azok a jogaik-e mint a BKV illetve most már BKK ellenőröknek.
2014. máj. 28. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!