Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményed arról, hogy...

Zsebvirág kérdése:

Mi a véleményed arról, hogy Szegeden verik a buszsofőröket?

Figyelt kérdés
[link]

2014. máj. 25. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak úgy, minden ok nélkül nem hinném, hogy bárki rátámadna egy buszsofőrre... Szerintem itt a hagyományos "két agresszív barom találkozik" esete forgott fenn.
2014. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem Szeged-specifikus jelenség és főleg nem újkeletű. Viszont igen nagy marhának tartom azt, aki erőszakos egy buszvezetővel szemben, hiszen közismerten súlyosak a büntetőjogi következmények.
2014. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy mivel szegedinek lenni, és ráadásul buszsofőrnek is együtt elég keveseknek adatik meg egyszerre, ezért valójában nagyon kevés embert érint ez a téma.

Gondolom az a néhány tucat, max száz ember pedig elrendezi ezt a megfelelő hatóságokkal.

2014. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

azt hogy mindennhol verik.


most ez alőfordult már máshol is. de ettől még nem általános dolog.

2014. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
34%

Azt, hogy nem is csodálom, hogy verik őket, sőt, igazából még örülök is neki, abból kiindulva, hogy a döntő többségük milyen szokott lenni. Nagyon kevés normális van, pedig abban a kb. maximum 20 másodperces interakcióban nem sok mindent lehet elrontani. Egyeseknek mégis sikerül.


Persze hozzátartozik a történethez, hogy cigányok esetében nem a buszsofőr kezdi.


Személyes tapasztalataim írtam le, bejárós vagyok Szegedre.

2014. máj. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha neked abban a 20 mp-ben is volt konfliktusod a sofőrrel, akkor nem feltétlenül csak a sofőr a hibás. 7 évig éltem Szegeden nem is olyan régen, és soha nem volt konfliktusom semmilyen sofőrrel. Felszálltam, bérletet mutattam, köszöntem és továbbmentem. Te vajon mit csináltál?
2014. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg a rendes buszsofőr nem értem miért verik meg őket állandóan... Erre felé (BAZ megye) sok a probléma a feketék miatt, általában azért mert nem tudják elfogadni ha nincs igazuk, csak a magukét mondják folyamatosan...
2014. máj. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!