Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tegnapelőtt vett apukám...

Tegnapelőtt vett apukám diákbérletet, vitte a diákigazolvány számot, de nem írták rá. Hogy van ez? Mikortól kell ráírniuk?

Figyelt kérdés

Ugyanolyan bérletet kaptam mint azelőtt. Olvastam a neten, hogy:

"Ha az adott ügyfélszolgálaton vagy jegypénztárnál a helyben nyomtatást még nem vezették be, akkor a pénztáros a BKK-ügyfélkártyára írja az igazolványszámot, majd átadja az ügyfélnek. Ezzel biztosítja azt, hogy a következő havi bérletvásárlásnál, amikor a helyben nyomtatás már várhatóan minden pénztárban működik, az igazolványszám kötelező megadására az ügyfél felkészülten érkezzen."


Nem kaptunk ilyen kártyát sem.



2014. jún. 2. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor írd rá te, ahogy idáig szoktad. Még ahhoz a pénztárhoz nem jutott el a "fejlesztés".
2014. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, rajta, nem azért kérdeztem, hogy mi a teendő, csak mindenhol május 13-at olvastam ezt illetően, és csodálkozom hogy egy ilyen forgalmas pénztárba "nem jutott el" az információ.
2014. jún. 2. 17:13
 3/4 darujev ***** válasza:
Köki busz pu., Közvágóhíd, Kossuth tér (Kispest), Liget tér és Nagyvárad tér az első öt hely ahol már 100%, hogy helyben nyomtatott értékcikkek vannak (május 13-án Kökin indult el a rendszer először), de ez a lista mostantól fokozatosan bővülni fog. De továbbra se kell aggódni, vásárláskor meg kell adni az igazolványszámot és kész. Az is elég ha mondod, vagy felírod egy sima papírfecnire és úgy adod be a pénztárosnak, vagy apukád amikor veszi neked a bérleted.. De ha kértek, bármelyik pénztár tud adni ilyen kártyát is, de nem tud többet lényegesen mint a papírfecni..
2014. jún. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De ha valaki nagyon ragaszkodik az ügyfélkártyához, otthon is kinyomtathatja:

[link]

2014. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!