Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szoktataok olyat csinalni...

Szoktataok olyat csinalni hogy szüleitek direkt nem vesznek nektek berletet minden honap an idoben hanem pl lejart 4. en es azt mondjak majd kedden vesznek? Azért hogy évi egy bérlet árat megsporoljuk

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 21:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.., soha nem a szüleim intézték a bérletemet...(30 naposat vettem mindig)
2014. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Hogyha nem mész sehova, mert otthon ülsz a hosszú hétvégén akkor ez egy logikus döntésnek tűnik és én is így szoktam venni a sajátomat. Miért fzessek valamire, amit nem is használok?
2014. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk vidéken (Eger), nem úgy van h bármikor megkezdhető az egyhónapos bérlet. Csakis úgy van, hogy hónap 1-én kezdődik és következő hónap 5-éig használható, így nálunk ezzel nem lehet spórolni. Lehet mondjuk félhavi bérletekkel, ha vmi szünet van, sok falusi csinálja (én egri vok, így szünetben is buszozok, csak nyáron nem)
2014. jún. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerdan jart le es ma is utaztam holnap is fogok
2014. jún. 8. 21:49
 5/10 A kérdező kommentje:
És ez normslis szerintetek?
2014. jún. 8. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, amíg a szüleim vették a bérletem, addig is hónapról hónapra megvettük rendesen, és amióta magamnak veszem, azóta is így teszek. Nem éri meg ezen spórolni, hiszen egyrészt nem tisztességes, másrészt felesleges stresszel jár így az utazás, no meg ha megbüntetnek, az majdnem félévi bérlet ára, szóval ha 5 év alatt csak egyszer kapnak el az ellenőrök, máris bukó a spórolás. Ezzel egyébként megpróbálhatsz érvelni náluk.
2014. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel a tavalyival is járhatnál.
2014. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ok is ezt csinaljak
2014. jún. 8. 22:14
 9/10 anonim ***** válasza:

1; vagyok..egébként én csináltam, annak ellnére, hogy a szüleim nem( egyébknt honnan tudják neked mikor jár le a bérletes? Nekem ez az amire sosem volt kapacitásuk figyelni,


Szóval én nem 1 havi bérletet spóroltam, hanem 4 évit..

4 év alatt 1szr "hagytam maam megfogni"

(6000 bünti) ennyi..

Nem vagyokmrá büszke, de azt a pnzt inkább másra költöttem, 1-- vettem egy autót belőle...de már felnőtt bérletes időszakról bezsélek)

2014. jún. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nekik is akkor jar le egyutt veszik meg mi denkiet

De ezt hogy csinaltad? Hisz minden tele van ellenorokkel metro kijarat bejarqt sot nem eleg nekik a berlet meg a diakmatricat is megnezik meg van hogy qtvilagitjak a berletet nem e hamis

2014. jún. 9. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!