Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest Népligettől Stadionok...

Harcijérce kérdése:

Budapest Népligettől Stadionok pályaudvarhoz hogyan jutok el legegyszerűbben tömegközlekedve? Köszi.

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Most épp villamospótló autóbusszal.Az 1-es vonalán.Vagy metrózol kék utána piros.
2014. jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
1es villamos
2014. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
1-es villamospótlóval, vagy a 103-as busszal (Árpád híd fele).
2014. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

5 megálló az 1 vagy 103 busszal.

A népligeti buszpályaudvartól jobbra mész, ott lesz a metró majd utána a feljárat, az kell neked. A kétszer háromsávos úttal párhuzamosan elindulsz és ott lesz a buszmegálló.

2014. jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Csendi Zsolt2001 ***** válasza:
61%

103-as busz( Kelenföld vasútállomás M-Árpád híd M) vagy 1V villamospótlójárattal (Népliget M-Árpád híd M)

Vagy 3-as metró (kék metró) Népligettől a hatodik megálló a Deák Ferenc tér(de úgyis bemondja) ami viszont fontos, hogy Újpest- Központ felé menjél..Leszálsz a Deákon majd úgyis vezetnek a táblák majd átszálsz a 2-es metróra (piros metró) Örs Vezér tere irányába majd mész 4 megállót(de ez is bemondja) lesuállsz kijössz és ott is van a buszpályaudvar.. :) Remélem, hogy tudtam segíteni :)

2014. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nagyon is , köszi :)
2014. jún. 20. 08:19
 7/11 anonim ***** válasza:
B verzió: Online is meg elhet tervezni az útvonalat, voltam párszor BP-en mindig így csináltam, kinyomtattam magamnak és kényelmesen elvoltam, csak figyeltem a kiírásokat, nehogy rosszra száljak.
2014. jún. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5 megálló helyett menjen körbe, konkrétan V alakban metróval???

Tény, hogy a busz lassabb, mint a villamos (azon a szakaszon biztosan), de talán gyorsabb, mint körbemetrózni.

2014. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Aki Netet használ,annyi idő alatt,míg ide beírja a kérdést,megtalálja az "Útvonaltervező"-ben a választ.

Szerintem azt kell megmutatni,hogy hol keresd,hogy ne minden alkalommmal itt kínlódj vele.Úgy érzem,nagyobb segítség a hasznos linkek átadása.Nem bántás!!Csak rajtad segít!!

[link]

2014. júl. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó akkor tervezd már meg nekem hogy Debrecen vasútálllomástól hogy jutok el legegyszerűbben(taxi kilőve)mondjuk Debrecen Ligetig.Lehetséges akik ilyet kérdeznek nem ismerik Pestet?Lehet szart sem érnek egy kilométer és méteradatokkal telepakolt valamivel.Hanem magyarul felszállsz itt és erre és elmész ide és eddig.Csak úgy egyszerűen „gugli meg barát nélkül”
2014. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!