Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Balaton Mix vonatjegy az...

Balaton Mix vonatjegy az oda-vissza érvényes?

Figyelt kérdés

Üdv!


Van a MÁVnál egy Balaton Mix nevezetű jegy, 7 naposat vennénk, 2 felnőtt.. Én + párom! Ez 5690ft fejenként.

Augusztus 12-17ig mennénk nyaralni, így a 3 naposat nem veszem.Tehát 12-én indulunk reggel, és 17én jövünk vissza vasárnap!


Ez oda-vissza érvényes, vagy csak oda ?

Tehát 12-én megvesszük ez 19-ig érvényes, de mi 17én jövünk vissza, akkor visszajöhetünk ugyanazzal a jeggyel vagy hogy működik ez?



2014. jún. 28. 08:51
 1/6 A kérdező kommentje:
2014. jún. 28. 08:51
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem írod, hogy honnan utaztok a Balatonra, így azt sem lehet tudni, hogy hova van a "vissza".

De! A MIX-jegy nem oda, és nem vissza érvényes, hanem a Balaton körüli vonatozásra, illetve balatoni hajózásra.

A MIX az oda-vissza útnál annyit "segít", hogy 50%-kal mérsékli a jegyárat.

Ahogy az általad linkelt ismertetőben olvasható.

2014. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha mégis vennéd, akkor 12-e 1., 13-a 2., 14-e 3., 15-e 4., 16-a 5., 17-e 6., 18-a 7. nap. Itt a vége, eddig érvényes, vagyis, ha 12-e az 1. nap, amikor már, akkor 18-a a 7. nap, amikor még érvényes a 7 napos jegy.
2014. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szolnok-Keszthely.Tehát akkor ha ezt megveszem akkor ez mellé még vennem kell külön jegyet Szolnok - Keszthely útra?
2014. jún. 28. 12:43
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát az úgy neméri meg, mi konkrétan Keszthelyre megyünk, nem akarunk balaton körül vonatozni még plusszba.. Tehát magyarul ha van egy balaton mix jegyem, azzal 50% kedvezményem van a vonatjegyre úgy,hogy nekem még mellé vennem kell külön jegyet? Hát ez baromság akkor :/
2014. jún. 28. 12:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Első válaszomban a MIX jegy tartalmára akartam felhíni a figyelmét, így több dolgot nem részleteztem.

Az oda-vissza (esetében a Szolnok-Keszthely, és vissza) út esetében az 50% sem mindenkinek kedvezmény. Sokan utaznak különböző kedvezményekkel. Egy úton csak egyféle kedvezmény vehető igénybe. Így, akinek egyébként is van 50%-os kedvezménye, semmit sem nyer, akinek nagyobb kedvezménye van, az pedig veszít, ha ezt a kedvezményt választja; legalábbis az oda-vissza úton.

Aztán a Balaton körüli vonat, illetve a balatoni hajós utazás igencsak behatárolt. 3 napos MIX jegy esetében csak 1 (!) napon, 7 napos MIX jegy estében csak 2 (!) napon vehető igénybe.

2014. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!